Meditace s Máří Magdalenou

19.07.2011 22:22

 

 

22. července (v pátek) je svátek Máří Magdaleny.

 

Je velmi mnoho žen (ale i mužů), kteří se cítí nějakým způsobem propojeni s Marií Magdalenou a její energií. A v Čechách je ta koncentrace ještě vyšší než kdekoli jinde. Nebudeme se teď zabývat tím, proč tomu tak je. A ani do jaké míry jsme byli kdysi (nebo jsme právě teď v jiné dimenzi) s jejím životem v podobě MM spjati. Možná žo již víte a nebo se to možná dozvíte. Pro tuto meditaci se ovšem máme od toho všeho oprostit.

 

Následující kroky berte opět velmi volně - spíše jako inspiraci, ale nechte se vést svým vlastním pocitem, svým srdcem a energií MM. Podle toho, co mi přichází, to bude dost silné a pro každého trochu jiné a přeci propojené.

 

Datum:    22. července 2011

Čas:        22:00 h

Místo:     pokud budete meditovat doma, pak doporučuji:

   - svíčky nejlépe červené či s vůní růží, 

   - v případě aromalampy je ideální bergamotový olej;

  - možná pocítíte potřebu připravit si jakýsi oltář - z různých předmětů, obrázků a třeba i květin a zvonků či sošek

  - ideální je provést před meditací celkovou očistu (osprchovat se) a natřít své tělo vonným olejem a zároveň s tím vnímat pocity těla i duše - jen je vnímat a postupně zklidňovat svou mysl (tato příprava probíhá ještě před zahájením meditace)

  - podstatné je, abyste při této meditaci měli naprostý klid a nikdo vás nerušil

  - pokud to tak ucítíte, můžete meditovat i venku, ale raději na nějakém klidném a nerušeném místě, které je vám ale dobře známé a kde je vám velmi příjemně

 

Meditace:

Posaďte se nebo si lehněte tak, aby vám bylo co nejpříjemněji. Zcela uvolněte celé své tělo. Několikrát se zhluboka nadechněte a vnímejte, jak vzduch prochází celým vaším tělem...

Poté vstupte do svého srdce a rozhlédněte se - možná se ocitnete v jakémsi chrámu, možná v zahradě - vnímejte energii toho místa. Poté se zeptejte, zda je toto místo místem vašeho setkání s MM - pokud ne, pak se zeptejte, proč jste se zde octli - možná se tu máte ještě něco dozvědět, možná je zde nějaký předmět či dar - pro vás či pro MM. V tom případě informaci či předmět převezměte a poděkujte. Zeptejte se, zda už je to vše a zda můžete postoupit dál. Pokud ano, jděte dál. A opět postupujte stejným způsobem, dokud nedojdete na místo, které je místem tohoto setkání.

Opět se rozhlédněte, poděkujte tomuto místu, že zde smíte být, posaďte se a čekejte. Možná to bude chvíli trvat. Až nastane ta pravá chvíle, objeví se MM - pozdravte ji a přivítejte se s ní. Pokud jste na cestě dostali dary, které jsou určené jí, pak jí je předejte a čekejte. Dále vás již MM povede sama - možná se spolu někam vydáte, možná se posadíte tam, kde jste. Možná vám předá nějaké informace, možná i zasvěcení a nebo vás naplní klidem. U každého to bude jiné. Otevřete jí své srdce a nechte se jí vést. Nevyptávejte se, ani to nikam netlačte. Jen vnímejte intenzitu tohoto setkání. Pokud máte nějaké otázky, počkejte a zeptejte se pouze pokud vás k tomu sama vyzve. Pokud to neudělá, pravděpodobně nenastal ten správný čas. Až bude toto setkání u konce, nezapomeňte MM poděkovat a vyslat jí paprsek lásky ze svého srdce.

Až odejde, rozhlédněte se a pomalu se vracejte cestou, která se před vámi objeví. Nespěchejte. Opět můžete procházet různými místy. Až opět dojdete na místo, kde jste byli poprvé, uvědomte si své pocity a s plným vědomím těchto energií se několikrát zhluboka nadechněte a pomalu si opět začněte uvědomovat své tělo.

Zlehka otvírejte oči, ale ještě několik minut setrvejte tak, jak jste a jen buďte. Teprve pak můžete informace a energie, které jste obdrželi, zpracovávat i svým vědomím - pokud to tak ucítíte. Jestli máte tu možnost, jděte pak na chvíli ven - dýchejte čerstvý vzduch a sdílejte své pocity s Matkou Zemí, Lunou i hvězdami.