Masáže, kurzy, karty, semináře, prostory

14.05.2011 21:10

www.mojeharmonie.cz - Centrum pro vnitřní a vnější harmonii - Příbram

 

www.projasneni.cz - práce s energiemi, výklady karet, kurzy, přednášky, e-shop - super, doporučuji. Jaruška nově otevřela i Centrum pro vnitřní a vnější harmonii v Příbrami - brzy přidám odkaz i na tyto nové stránky.

www.vnitrnibohyne.cz - semináře, úplňková čarování, pobytové semináře v zahraničí.

www.maitrea.cz - zde naleznete mnoho zajímavých projektů, ať již z "vlastní kuchyně" či mnoha dalších lektorů. "Inspirace srdcem".

www.masaze-pardubice.com - Petra nenabízí jen masáže. Najdete u ní zajímavé články a její vlastní veršovaný channeling (zejména Jeshuy).

www.haracentrum.cz - nádherné relaxační a meditační centrum (harmonie, meditace, zdraví) - velmi krásná energie a báječná majitelka Alenka.

www.savitri.cz - tantrické masáže (skutečná tantra) pro muže, ženy i páry - moc krásné prostředí a Olinka je báječná žena.

www.zenskekruhy.cz - ženské kruhy, tantra pro ženy - Iva Megová

www.lilia.cz - znovuzrození prastarých ženských tradic (vědomý porod, ženské kruhy, poutě...) - stránky nádherné ženy a avalonské kněžky Lilii.

www.mandalysposelstvim.cz - Lenka kreslí nejen úžasné mandaly, ale provádí i fantastické energetické masáže (moravská "alternativa" k Jarušce :-))

www.cestakduze.webnode.cz - Světluška a Šaman Luděk - masáže, kurzy, karty, semináře a spousta světla!!!

www.domus-solaris.cz - Sluneční Dům a Eva Butzke - zajímavé články, škola Cesty Lásky, kurzy sebepoznání, harmonizace prostoru...

www.sedmikraska-os.cz - akce, přednášky, semináře v Hořovicích.