Marie Magdalena nový channelling - 8:8

10.09.2010 22:53

 

Na každý překlad, který na tyto stránky chystám, se vždy těším. Obvykle je to dost zábava a vždycky se něco dozvím. Samozřejmě něco z toho textu, ale teď mám na mysli spíš pocity, které ve mě ten překlad vyvolává. Když překládám něco od nového “channela”, tak trvá než si zvyknu na jeho styl. Dobře, tak upřímně – občas si i “zanadávám”. Pak ale dojdu na konec a začnu se smát. Sobě i tomu, jaký má Bůh i channelující smysl pro humor. Tak třeba v tomhle případě:

 

Již po několikáté se mi stalo, že jsem cítila, jak nějaký channelling vzniká. Jen jsem ho nemohla najít. Podařilo se asi před dvěma týdny. Když jsem zjistila, že je od MM a jaké je téma, zaradovala jsem se. Jako obvykle mám v šuplíku ještě i něco dalšího – tentokrát na téma tantry a víte, že ráda dávám na tyto stránky víc příspěvků najednou – vždycky tak hezky “dopadnou” na své místečko a vyplní se větší kus skládačky a to mně – netrpělivce – vždycky udělá radost.

Protože jsem ale měla nachystanou nejdřív Solaru, řekla jsem si, že to připravím k 08.09.10 a že to bude takové hezké datum (a navíc měsíc po channelingu)... Ale už to nešlo až tak hladce. Michele Eloff je krásná bytost a má veliký talent – na channelling, ale i na tvorbu vět. V angličtině je to naprosto úžasný text. Má to háček – jedna věta (souvětí) se obvykle rovná jednomu odstavci. A zkuste to přeložit! Jak říká Hujer: “Byl to TĚŽKÝ úkol. I já jsem s tím měl co dělat!” :-) No, co vám budu povídat – přeložila jsem tři čtvrtě stránky a musela jsem si dát aspoň hodinu pauzu. Navíc jsem si při přečtení názvu udělala naprosto přesnou představu, jak ten článek bude vypadat a on je o něčem úplně jiném!!! (Vidíte to, jo? JÁ jsem si vymyslela, jak to bude vypadat a ono to tak nebylo! Fuj tajbl, Mary, co to zase je?) No nic. Tak jsem vždycky udělala kousek a pak si dala pauzu. Pak už bylo jasné, že to osmého nebude. Nevadí, bude to symbolicky 09.09. A zase ne. Tentokrát mi občas zastávkoval počítač, pak někdo přišel, pak někdo napsal..... Ale bylo těsně před půlnocí, když jsem to dokončila. (V té době už mi díky vnímání toho textu došlo, že do toho nemůžu jít se svým očekáváním, ale že se mám otevřít tomu, co přichází. Ztlumit hlavu, zapnout srdce. A že ta souvětí nemusím kopírovat, ale upravit to tak, aby to bylo ještě od MM a od Michele, ale zároveň se to dalo pochopit.) Zajásala jsem. Už to jenom přečtu, zkontroluju a přidám obrázky. No a když jsem vkládala obrázky, tak se počítač “kousnul” definitivně a bylo. Seděla jsem jak opařená a koukala s pusou otevřenou dokořán. A pak jsem se začala řehtat. Docvaklo mi to. Konečně.

 

Takže – teď se jdu oblíkat, abych byla krásná. (Je tu Nick a ačkoliv je šance asi tak půl promile, že bych se k němu dostala blíž než na 20 metrů, chci být krásná. Vlastně jde spíš o to, že je to pro mě takový svátek, že to chci takhle oslavit. Něco jako vzkaz – jsi nádherná osobnost, úžasný muž a já si tě vážím. A svou vděčnost ti chci vyjádřit nejlepším způsobem, kterým žena může. Chci být pro tebe krásná. I když mě neuvidíš.) Channeling přikládám dnes. Ostatní příspěvky prostě počkají. Až si odpočinu a až na ně opravdu BUDE správný čas a ne až si já budu MYSLET, že je na ně čas. Teď si dám pár dní pauzu a budu “se pozorovat”. Je to vážně zajímavý proces! Jeden občas opravdu zírá. To už si myslíte, že tuhle lekci jste přece složili, a pak ejhle. Tři kroky vpřed, jeden vzad. Ale je to zajímavý tanec.

 

Také se mi v hlavě rodí další článek. Tentokrát čistě ode mě. Už o tom přemýšlím delší dobu. Já vím, kdo jsem a kudy jdu. V sobě to vím. Ale pak se mě na to zeptá někdo další a já nevím, jak mu odpovědět. Jak být srozumitelná i pro ostatní. A já bych chtěla být srozumitelná. Chtěla bych se o to podělit s lidmi, na kterých mi záleží, ale zatím jsem to nedokázala vysvětlit. Občas si děláme z toho legraci. Jako že jsem čarodějka (v lepším případě). Občas mě někdo podezřívá, že se věnuji “nekalým praktikám”. Někdy se mě bývalí kolegové ptají, jestli náhodou nedělám tantricé masáže (v tom sexuálním podtextu). Taky jsem občas “v podezření”, že buď piju (to že jsem tak veselá) nebo jsem v nějaké sektě (což nejsem) a nebo jsem se definitivně zbláznila (no asi musíte být trochu blázen, abyste mohli věřit, že změníte sebe i svět, ne?). Je to takové to setkání 3D x 5D. Takový ten pocit, že mluvíte každý jiným jazykem. Ne že by byl jeden svět lepší nebo horší. Jsou prostě jiné. Bylo by mi to fuk, ale není, protože to chci (ze srdce) vysvětlit. Vysvětlit těm, na kterých mi záleží. Chci se s nimi o tu krásu podělit. Ukázat jim, že je i tahle možnost, aby si mohli vybrat. Aby třeba zahlídli i něco jiného. Třeba je sem volá i jejich srdce, ale ještě to úplně nezaslechli. Tak nějak toužím být inspirací... Jenže to není nic, co by se dalo jen tak shrnout do tří vět u kávy. Takže na tom pracuji. Zatím uvnitř – nechávám to uzrát. Možná to nejdřív musím pořádně vysvětlit sobě. Propojit srdce a duši i s mozkem.... No ale to až někdy příště. Teda ten článek někdy příště. Propojit to zkusím už teď :-).

 

Ještě jedna poznámka: tento channelling není – opakuji - NENÍ o tantrických masážích a vlastně ani příliš o sexu (ne v tom fyzickém projevu), ale o tvoření. (To byla taková malá soukromá poznámka pro mé bývalé kolegy.)

 

Tak za pár dní na “viděnou”.

 

S Láskou M.

 

 

P.S.: Nick je naživo ještě lepší než na Youtube! :-)