Mandalárium

14.05.2011 21:11

 

www.mandalysposelstvim.cz - Lenka Chudějová kreslí nádherné mandaly (a to i v "pozitivu" a "negativu" a na požádání je posílá na pevném podkladu, takže si je můžete i zavěsit na zeď jako obrázek). K těmto mandalká jí přicházejí i poselství ve veršované podobě. Já osobně od ní mám 3 osobní mandaly, kalendář na rok 2011 a také mandalu partnerskou. Všechny doporučuji, jsou naprosto dokonalé.

 

www.domus-solaris.cz - Eva Butzke nakreslila mandalu Marie Magdaléna, kterou jsem kdysi měla v záhlaví těchto stránek. Má ale v nabídce i mnoho jiných, stejně krásných.

 

https://cestakduze.webnode.cz - Světluška kreslí mandaly osobní i pro radost a také pořádá kurzy kreslení mandal. Se mnou její mandala Cesta za láskou cestovala do Egypta - no a "docestovala" jsem k ní správně... :-)).

 

https://lecivemandaly.blog.cz/ - Sofie Soňa Klváčová kreslí nádherné osobní a andělské léčivé mandaly - u těch si navíc můžete vybrat i barevné ladění, které vám bude více vyhovovat. Já od ní dostala jako poděkování Anděla spirituální síly a realizace a musím říct, že "naživo" tato mandala funguje úplně úžasně.