Magdalenská

09.05.2011 23:45

Milovaná Posvátná Srdce a Milované Magdalenky,

 

dneska je to hooodně magdalenské - kolečka začínají krásně zaklapávat do sebe... Takže, copak to tu dneska máme?

1) Vypadá to, že má dneska někdo šťastný den, protože se zázračně uvolnila nějaká místa do Avalonu (o slunovratu) a to je opravdu nádherné místo spojené (nejen) s Grálem a MM, Merlinem a mnoha dalšími... no a vždy, když to holky organizují, tak se po této nabídce jen "zapráší" a není lehké se sem dostat. Tak si tak říkám, pro koho je to "dárek"? Nabídku jsem dala do Akce přátel.

 

2) Přidala jsem nové informace ke Škole Mystérií Marie Magdaleny - info, které nám přicházejí jsou dosti záhadné a má to jistě svůj důvod, ale cítím, že to bude vážně síla. Změnil se také "systém výuky" a vůbec nastalo spousta změn - i v obsahu. Pokud vás to táhne, neváhejte. Poslední dobou jsem zjistila, že když něco chi, musím za tím jít, i když zdánlivě momentálně nemám finance - ony přijdou dodatečně, nikoli předem... a jsem přesvědčená, že nebudete litovat. Schválně kouknete, co se poskládalo dál:

 

3) Včera jsem přeložila channeling Marie Magdaleny - Víra a Důvěra... (a bylo to pro mne natolik silné, že to probíhalo i na fyzické úrovni - a projevilo se to fyzicky i "za mořem" - viz níže). A čirou "náhodou" mi před pár dny přišla krásná nabídka od Sofie Soni Klvačové a já mezi jejími mandalkami objevila i moc pěknou mandalu Andělů Víry a Důvěry, tak jsem jí pochopitelně přiložila pod ten channeling.

 

4) Vzpomněla jsem si na jeden starší channeling, který naprosto přesně "sedí" - MM a Kuthumi Agrippa: Škola Smaragdových Mystérií. (Sem vloženo 12.12.2010 v 17:17.) Jak to tak bývá, už jsem zapomněla, co v něm je, takže když jsem ho četla, tak mě chvílemi mrazilo v zádech a chvíli jsem se smála. No, teď už aspoň vím, proč mne to (mimo jiné) táhlo do Egypta a na horu Sinaj. Na hoře Sinaj jsem sice nebyla, ale byla jsem nedaleko - Dahab je v OBLASTI Sinaj. No a už vím, že jedna z meditací, které v naší škole budeme provádět dálkově bude s napojením právě na toto místo - nevím jak a kdy, ale nějak se tam s Ahmedem určitě vydáme. No a když už jsem u Ahmeda a Michelle Eloff (ta MM channeluje). Tak už tedy jdu s "pravdou" ven. Ne, že by to bylo nějaké tajemství a myslím, že to brzy rozepíšu na víc stránek (jak je mým zvykem), ale zjistila jsem, že Milovaný, který ke mě pravidelně přicházel v meditacích vypadá v éterické rovině fyzicky trochu jinak než ve skutečnosti, ale fyzický je ještě lepší, protože je skutečný... no a taky mi KONEČNĚ došlo, že už je dávno v mém životě. Takže - už jsem ho našla. Nebo spíš on mě. No a právě na stránkách u Michelle Eloff. Byla to legrace, protože:

15. listopadu 2010 měla v Egyptě přednášku a koncert Rosa de Sar, alias Hana Blochová (autorka knihy Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše, kterou jsem zhruba v té době velikým obloukem vrhla přes celou místnost, protože jsem s některými pasážemi hrubě nesouhlasila...).

17. listopadu 2010 jsem se přihlásila na stránky k Michelle (Lightweaver), ale jen proto, abych měla přístup k některým channelingům, ale téměř nic jsem tam o sobě nevyplnila, protože jsem tam nebyla kvůli seznamování.

19. listopadu 2010 se na tytéž stránky připojil poprvé i Ahmed a okamžitě mne našel a dodnes je jediný, kdo mne ze všech těch lidí kontaktoval.

21. listopadu nastaly další události, o kterých teď psát nebudu, ale bylo to pro mne velmi silné. No a ještě začátkem tohoto roku jsem ani netušila, že kdy do Egypta pojedu.

Když někdy ztrácím víru (a důvěru) :-), tak Ahmed říká: "Věř Bohu, věř sobě a věř mně. Uvidíš, že vše bude OK. Podívej se na mě, ještě před půl rokem jsem nemohl ani doufat, že bychom se kdy setkali a ještě před třemi měsíci jsem jenom snil o tom, že bys mne mohla třeba jen krátce políbit..." :-D

No, tak se asi opravdu dějí zázraky. (Mimochodem, první pusu jsem mu dala 3.3. :-D). Ale to už to beru asi moc osobně.

5) Pokud byste se rádi přidali k naší cestě do Languedocu, určitě se ozvěte. Do 15. května musíme zarezervovat domečky a zaplatit zálohu. No a když se vám podaří zařídit vlastní skupinku, případně sehnat pět lidí, kteří by se k nám přidali, máme pro vás odměnu!!! NAVÍC máme slevu na tuto cestu pro Magdalenky ze Školy MMM a to 1.000 Kč.

Tak, to pro dnešek, myslím, stačí. No, možná ještě trochu "romantiky" do Pohlazení.... All you need is love. (A chleba a vodu... :-D.) Mimochodem, tato písnička zazněla i ve filmu Láska nebeská - pokud jste neviděli, doporučuji. Pokud jste viděli, doporučuji taky!!!

 

Vaše Roz-JAŘ-ená a Zamilovaná Madlenka (tak mi někdy říká Jaruška)