Listopadovo-prosincové transformační procesy

09.12.2010 01:10

No, tak to byl zase „rachot“. Já doufám, že už to doznívá a že ten stav klidu a vyrovnanosti, ke kterému jsem konečně dospěla, už vydrží. Protože možná ještě někdo z vás pořád lapá po dechu (a taky abych za tím definitivně udělala tečku), ráda bych se s vámi podělila o prožitky a poznání, ke kterým jsem dospěla v minulých dnech a týdnech. Pokusím se být, oproti všem svým zvyklostem, stručná. (A pokusím se nedělat moc gramatických chyb, ale to je poslední dobou stále těžší a těžší.) Takže:

 

Muži – nedostatkové „zboží“?

(Myslím jen obrazně – muže samozřejmě nepovažuji ani za zboží ani nic k prodeji či výměně. Naopak si jich vážím a cítím k nim respekt a lásku. Jde jen o řečnický obrat!!!)

 

Při minulém setkání u Mirky jedna z žen vyslovila myšlenku a možná i obavu, že my ženy už se sice probouzíme a skrze nás se nyní mají probouzet i muži, ale jak dlouho jim to bude trvat a bude jich dost, abychom mohli navazovat skutečně harmonické vztahy? Sice jsme jí uklidňovaly, ale myslím, že to alespoň trochu „zavrtalo“ v nás všech... Takže jsem udělala takový malý průzkum. Prostě jsem se tak koukala kolem. A musím říct, že mne obavy přešly, protože:

a)      Oficiálně se sice muži začínají probouzet až posledních několik měsíců, ale bylo dost takových, kteří na nic nečekali a připojili se už k nám.

b)      Tím, že dokážeme zharmonizovat svého vnitřního muže se svou vnitřní ženou, že jsme transformovaly samy sebe, neustále léčíme svá „zranění“ i „provinění“ v tomto i jiných životech a i v rodových liniích a nyní veškeré své poznání a svou lásku vyzařujeme navenek – navíc již kolektivně – tak jsme tento proces už započaly a poměrně urychlily (ve spolupráci s již zmíněnými muži) pro všechny, co se začnou „probouzet“ po nás, takže by ten proces měl být mnohem kratší.

c)      Je dobré rozšířit pole „pátrání“!!! Možná je to tím, že nyní jakoby přitahuji (energeticky k sobě - nemyslím to teď ve smyslu atraktivity) lidi s podobným vyzařováním a asi i tím, že nyní vidím věci jinýma (snad již jasnějšíma) očima, ale ono je už hodně mužů tzv. předprobuzených – něco jako Šípková Růženka – už jen políbit :-). Ten Pravý nemusí nutně navštěvovat transformační kurzy, psát články do ezoterických časopisů, vlastnit čajovnu či prodejnu zdravé výživy, nemusí cvičit jógu, odříkávat mantry ani být léčitelem (i když by to bylo super). Podívejte se pořádně. Já znám například muže, který se pohybuje tzv. více v 3D (dost nešťastné označení, ale pro vysvětlení snad stačí). Je to Chlap s velkým Ch. Alespoň podle mě. Není to takový ten „macho“ typ. Je to muž, kterého si vážím – pro jeho názory, jeho férovost a otevřenost myšlenkám i návrhům ostatních, pro jeho schopnost neodsuzovat a vnímat svět očima druhých a zároveň si vytvořit svůj vlastní názor. Je to muž, který má smysl pro čest, pro rodinu, přátele. Netvrdím, že nikdy neudělal nic, co by nepovažoval za tzv. „botu“, ale dokázal se z toho poučit. Umí jednat s lidmi, umí ženu (i muže) pochválit, ale ne aby tím něco získal, ale protože to myslí upřímně. Dokáže se věnovat „materiálnu“ a zároveň i hodně přemýšlí. Má v rovnováze mysl, tělo (navíc moc pěkné) i duši. (Přísahám, že jsem si ho nevymyslela!!!) Možná tak byl vychováván, možná jen dostal přes prsty už dřív a nebo prostě má „odpracováno“ už z dřívějška. (Koneckonců – kdo říká, že transformace musí být dlouhý a namáhavý proces? U někoho to tak je, ale nemusí to být pravidlem.) Zatím by se asi úplně nedalo říct, že je Lightworkerem a přesto svým postojem, chováním a hlavně férovostí světlo vyzařuje a šíří ho kolem sebe, ačkoli je to v tom místě možná v současné době čím dál tím těžší. A za to si zaslouží (a má můj) obdiv. A nebojte, není jediný.

 

Takže, dámy, neklesejme na mysli – Mužů a Chlapů je dost –Vesmír přeci funguje na principu Hojnosti. Je jen na nás, co vyzařujeme a jakého muže si tím pádem „přivoláme“!!! (Samozřejmě záleží i na našich dohodách, karmě a také nezapomínejme na „vůli boží“.) A věřte mi, že už se nás přestávají „bát“. Ještě před nedávnem před námi někteří prchali a podezíravě si nás prohlíželi. Možná proto, že pochybovali o našem duševním zdraví a možná to měli zakódováno z minula – ať už ve smyslu zneužívání ženské síly v jiných životech (viz jeden z minulých channelingů od JJ) nebo si prostě jen říkali, jestli to není jen dočasná póza, přetvářka – ale teď vidí, že to myslíme vážně a hlavně že to funguje, takže já myslím, že naše řady brzy posílí (a nás taky).

 

Bytosti z jiných planet

V poslední době se hodně hlásí bytosti z jiných planet a i podle zpráv z internetu to vypadá, že už to brzy „praskne“. Koneckonců nás na to upozorňovala i Little Grandmother a jiní. Co tedy s tím? Co se od nás očekává?

-Tak za prvé bychom možná mohli spojit síly. Dřív jsme fungovali tak trochu odděleně – „ufologové“ a „ezoterici“ – a buď jsme si sebe navzájem nevšímali nebo jsme možná své názory i vzájemně popírali. Protože ale teď už víme, že vlastně sami pocházíme z jiných planet (vlastně jsme všichni takoví „ufonci“), tak by bylo dost nelogické v tom pokračovat.

- Za druhé zachovat klid!!! A to jak v sobě, tak i ve svém okolí. Všichni jsme asi viděli takové ty katastrofické filmy nebo jsme o nich alespoň slyšeli a právě díky nim by mohla vzniknout panika. Ale opakuji – zachovejme klid. Tuším, že o tom několikrát hovořil(a) SaLuSa a více najdete např. na www.vzostup.sk. Víte, že nerada straším a hlavně se snažím za vším hledat spíše tu „pozitivnější“ stránku (koneckonců kdo z nás ví, na které straně byl „minule“ – prostě je to část vývoje, zrovna tak, jako jsme byli součástí různých „ras“, náboženství i planet), ale pár věcí bych asi měla zmínit:

Někteří lidé (někdo je označuje za tzv. „temné“) údajně vyvinuli způsob, jakým holograficky děsit lidi – prostě nasimulovat útok mimozemšťanů. Je za tím snaha vyvolat strach a donutit lidi, aby zodpovědnost a veškerou moc předali do moci těm dotyčným výměnou za „ochranu“. Aby byla simulace úspěšná, asi by nešlo jen o „světelnou show“... Zrovna tak se na nás chystá (chystalo) pár bytostí, které údajně až tak čisté úmysly neměly. (Opět připomínám – kdož jsi bez viny... Neodsuzovat, nebát se, dát si pozor na to, koho „krmím“ svojí energií, ale přesto být ve střehu.) V obou případech máme ale zprávy, že se daří oboje „odstranit“ nebo snad sabotovat. Koneckonců podobnou sabotáž již naši Vesmírní Bratři a Sestry provedli v minulosti, když zneškodnili některé zbraně hromadného ničení (jaderné zbraně) ještě než jsme je my tady na Zemi mohli použít a při tom o tom většina z nás neměla ani tušení. Ostatně po Hirošimě se právě z tohoto důvodu počet „návštěv“ rapidně zvýšil, jen to nikdo oficiálně nepřiznal. A to i přesto, že tyto návštěvy kontaktovaly i tzv. „hlavy států“. Těmi hlavami, ale někdo evidentně „kroutil“ a pomoc odmítly. Prý z toho důvodu, že na oplátku za pomoc s naším vývojem chtěly Vesmírné Bytosti to, abychom se právě těchto zbraní zřekli... Abyste nemysleli, že jsem úplně naivní, tak na to existují i důkazy, jen si je pravděpodobně nepřečteme na první stránce novin. Ale počkejte, vlastně mi už tuhle Lenča poslala článek z Novinek.cz... https://www.novinky.cz/zahranicni/218705-wikileaks-chysta-zverejneni-utajenych-dokumentu-o-ufo.html (zejména konec je zajímavý, i když krátký).

- Komunikace. Může se stát, že tyto bytosti se pokusí navázat kontakt přímo s vámi nebo někým z vašeho okolí. Pak platí dvojnásob – zachovat klid!!! Problém tzv. „jazykové bariéry“ snad mají již vyřešen a pokud selže technika i telepatie, je možné použít domluvu „rukama nohama“, jen prosím s rozmyslem – to, co platí při domluvě s Poláky, Rumuny a Angličany může mít pro obyvatele planet Sírius, Venuše a jiných trochu jiný význam :-). Je dobré si pro tyto případy uvědomit pár zásad, které zde zmíním zejména i proto, že platí i v případě komunikace s bytostmi jiného druhu a vlastně leckdy i s lidmi. Ne všechny, ale některé body jsou společné. Tato pravidla jsem si „vypůjčila“ z www.ee.dunres.sk – autorem je Emil Páleš, jeho článek okomentoval autor stránek (Zayko5) a částečně i já – navíc jsem to „přeložila“ a trochu zestručnila. Takže:

a) Chovej se k mimozemským civilizacím tak, jako by ses choval k cizinci, který přicestoval z daleké, neznámé krajiny – čiže (nádherné slovíčko) normálně! S úctou, ale i určitým odstupem – ne s přílišným zájmem ani bez zájmu. (Naprostou „ignoraci“ a „zívačku“ si ani nedovedu představit MK) Snažme se předpokládat dobré, ale buďme bdělí – ještě nevíme, o koho jde.

b) I mimozemské civilizace mohou lhát! (A nejen ony. MK) Neměli bychom ihned padat na kolena a přijímat všechno, co říkají jen proto, že jsou z jiné dimenze. (Zároveň ale není na místě každého podezřívat ze lži proto, že je z jiné dimenze – je důležité si uvědomit zákon podobnosti, podle kterého se podobné energie přitahují a proto když budeme důvěřovat a milovat, přitáhneme otevřené a láskyplné energie. Pokud budeme podezřívat a bát se, přitáhneme nedůvěryhodné a omezující energie. Pozn. Zayko5) (Buďte plně sami v sobě a důvěřujte intuici. MK)

c) Ne všechno, co je neviditelné, je zároveň i duchovní! Pro hmotný svět a všechny jeho úrovně a bytosti v nich je typické, že jsou ještě ve vývoji a i když nám chtějí pomoci, mohou se mýlit nebo je jejich poznání omezené. (Duchovnost či neduchovnost bytostí můžeme posoudit na základě toho, zda dodržují zákony stvoření. Zayko5.) (Opět - při komunikaci s kýmkoli platí důvěřovat svojí intuici. Hlavně – nemusíte všechno „vyřešit“ a akceptovat hned. Dejte si čas. MK)

d) Míru, do jaké se událost v jednom rozměru odrazí na událostech v jiném rozměru, může mnohem lépe posoudit ten, který se nachází v obou rozměrech současně, než ten, který se nachází jen v jednom z nich. Systematicky se tato chyba dělá např. při předpovědích katastrof. (Všimněte si, že „nejvyšší“ bytosti vždy hovoří o možnostech a pravděpodobnostech. Ukazují nám všechny varianty a jen nás směřují. Nikdo z nich neřekl, že když uděláme to a to, stane se přesně tohle. Vždy to závisí na mnoha faktorech!!! MK.)

e) Technologická vyspělost není kritériem duchovní úrovně. Často opakovaným myšlenkovým postupem je, že civilizace, která disponuje nějakou technologií, jaká je na Zemi neznámá, se označuje za „vyšší civilizaci“. „Vyšší“ v jakém smyslu? Být technicky vysoko a být duchovně vysoko jsou dvě rozličné věci. Ve skutečnosti se může stát, že narazíte na mimozemšťany, kteří manipulují s určitou technologií na Zemi nezvyklou a přitom nejsou na žádné duchovní úrovni – doslova žádné, protože jde o bytosti-roboty, automatické inteligence, které vůbec nemají ducha, ale jen vysoký intelekt, který by se dal přirovnat k umělé inteligenci počítačů. (Toto je důležité pravidlo! Zároveň ale platí, že vysoká duchovní úroveň přináší vysokou technickou vyspělost, ovšem navíc je tato vyspělost v souladu s duchovními zákony a takováto technika musí být „ekologická“ a „humánní“. Technická vyspělost nemusí nutně znamenat existenci techniky v podobě nějakých zařízení, spíše jde o schopnost vytvářet a měnit svojí realitu a takováto vyspělost může být považována i za magickou. Zayko5.)

f) Důležité je kdo přišel a co chce – ne to, na jakém stroji přišel. (Toto myslím nepotřebuje další komentář. Jen mějme na paměti opatrnost a raději vše pečlivě zvážit, ale zase pozor, co vyzařujeme a přitahujeme. MK.)

g) Porovnávejte přijaté informace se skutečností okolo sebe. (Toto ověření je sice důležité, na druhou stranu – co je realita? Takže zase – naslouchejte intuici a možná se případně i poraďte. Určitě budete vědět s kým. MK) (Duchovně vyspělé civilizace poskytují duchovní informace, jako jsou vesmírné zákony, rady na duchovní cestě a pod. neboť aby nám někdo mohl pomoci duchovně, musí nám poskytovat takovéto informace. Zayko5)

h) Porovnávejte u vašeho kontaktu i jeho vlastní výpovědi mezi sebou. Případně požádejte o další informace či důkazy. Pokud je dotyčný na vysoké úrovni, jistě bude mít trpělivost a pochopení.

i) Pokud to kontaktéři myslí vážně, měli by nejprve kontaktovat naše zástupce (vláda některé země atp.) – pokud tak neučiní, je to na výsost podezřelé. Ovšem je zde také možnost, že to již učinili, jenže nám to bylo zatajeno.

j) Devět pravdivých tvrzení ještě není zárukou, že desáté bude také pravdivé. Každá sféra má svůj strop a nad ní jsou další sféry, do které vaši informátoři už nemají přístup.

k) Informace musí být srozumitelná nejen pro odesílatele, ale i pro přijímatele, jinak to není informace, ale kryptogram! (Může nastat i situace, že si kontaktér myslí, že rozumí, ale zprávu špatně pochopil nebo interpretoval. Zayko5.)

l) Buďte v komunikaci aktivní! Klaďte otázky! Každý skutečný učitel je připravený vést obousměrný cílevědomý dialog.

m) Když do vašeho života vstoupí duchovní bytosti, vnesou do něho pokoj a pořádek, ne zmatek a ztrátu rovnováhy. Skutečná knížata ducha vyzařují lásku, jas a moudrost, vznešenost a čistotu. Nikdy nevnucují své odpovědi nikomu, kdo se neptá, nikdy neobtěžují, horečně nenaléhají, nejsou agresivní ani panovační. Oplzle nevtipkují ani nikdy lidem neschovávají brýle a hodinky. (Dobrá poznámka. MK).

 

Osobní procesy

Každý (nebo alespoň většina z nás) nyní prochází poměrně náročnou fází. Možná hned několika. U každého může být průběh jiný. Já nyní shrnu, alespoň zhruba, ty svoje – tu náročnější část – kdy jsem takzvaně „slítla na zem“. Těžko říct, jestli proto, že jsem nebyla dostatečně uzemněná (i to je možné) nebo prostě proto, že to tak bylo v plánu a prostě na to dozrál čas (a já přistála jak přezrálá hruška).

1) Potvrzení, důkazy. Možná si říkáte, co je na tom tak hrozného. Víte je to tak – všeho moc škodí. Před několika měsíci jsem se zbavovala většiny svých tzv. „jistot“ a vrhla se odvážně vstříc tomu, co mě čekalo. A bláhově jsem si myslela, že to stačí, že už nemám co pustit. A že už jsem sama sebou. Chachá. Jak jsem tak kráčela světlu a „zítřkům“ vstříc, tak jsem najednou toužila po důkazech. Možná šlo všechno až moc snadno. Nebo mi prostě ty úkoly přišly naopak dost zásadní a já znejistěla. Prostě jsem škemrala o potvrzení. A co víc – já ho nehledala v sobě, ale v ostatních. A protože se teď přání zhmotňují mimořádně rychle, tak jsem je i dostávala. Čím dál víc a čím dál rychleji. Doslova mně to málem utlouklo. Jenže to mělo háček. Nejenže toho bylo už moc, ale já najednou začala větřit, protože mi tam něco nehrálo. A to i přesto, že jsem do toho šla s otevřeným srdcem a důvěrou a stejně do toho šli i ti, co mi tyto důkazy předávali – prostě tam něco „nehrálo“... a já se začala propadat.

2) Protože si toho všimlo pár lidí z mého okolí, začali mi leccos naznačovat – jako jestli moc neujíždím a jestli si uvědomuji, kým jsem – tady a teď – což ale zase zabolelo. Obzvlášť, když jsem jim sama už před tím říkala a vůbec jsem to ze sebe „vysílala“, že si uvědomuji, že jsem především Maruška Kuchařová a to je pro mě podstatné.

3) Všechny ty události mě natolik zavalily, že mi prostě přestalo fungovat „spojení“. Občas vypadávalo i v technice, ale většinou jsem byla „rozpojená“ sama v sobě. Už jsem necítila propojení se svými průvodci, ale ani se svou duší a hlavně ani v rámci svých energetických center – prostě nic. Maximálně jsem zapla horní čakry, ale víc ani ťuk – i přesto, že to před tím konečně začínalo fungovat!!!

4) Fáze „kokon“. Prostě jsem se potřebovala zakuklit. Proto jsem se zakuklila a moc nekomunikovala. Jen občas, abych si došla někde načerpat – informace nebo třeba další „dávku“ potvrzení. To byla moc prima fáze – určitou dobu.

5) Pak to začalo „hnisat“ a „bobtnat“ – veškeré emoce. Pocit bezmoci i přetížení. To, že jsem najednou nucena skládat znovu a znovu ty samé zkoušky. Pouštět, odpouštět, čistit. Pořád a pořád. Už jsem neměla sílu a snad ani chuť. Už jsem nevěřila nikomu a ničemu a najednou „bum“!!! Přišlo to docela naráz. Ještě ráno mi dva přátelé pomáhali „nahlížet“ do mé minulosti a potvrzovat přítomnost a pak najednou puf!!! A bylo to pryč. Musím říct, že to nebylo jen tak samo o sobě. Prostě jsem po dlouhé době vytáhla karty a radila se s nimi. No a nezklamaly – trpělivě vysvětlovaly, „nahlas“ řekly to, co už jsem tušila a protože jsou mezi nimi i tzv. „pracovní“ – léčivé, tak mi pomohly přivolat léčivou energii archandělů a mistrů moudrosti. Takže jsem s jejich pomocí nasadila léčbu „meditací“ – očista, pouštění, odpouštění... a pak ke mně přistoupila bytost, které věřím ze všech úplně nejvíc – stejně jako Bohu a nyní (zaplaťpánbůh) už i sobě. A ta bytost se mnou hovořila. Ptala jsem se jí na ty tzv. „důkazy“ – potvrdila mi, že to s nimi bylo jinak. Že nebyly pravé. Netvrdila, že by mi je daní lidé záměrně „podstrčili“ – vlastně to byla zkouška. Pro ně i pro mě. A zároveň netvrdila, že to nebyla pravda. Jen to bylo všechno trochu „jinak“. Ptala jsem se, jestli to mám dotyčným říct, ale to nesmím. Mohu je vnitřně požádat o očistu té nerovnováhy mezi námi a možná i o odpuštění, ale že tam není důvod proč cítit vinu nebo naopak křivdu. Byla to vzájemná dohoda na úrovni duší a dál už je to věcí „zkoušky“ nás všech. Taky se stalo, že při předchozích „zkušebních“ napojováních na můj minulý život na sebe člověk, který mi pomáhal, určitým způsobem přitáhl energii někoho jiného – jakoby přijal jeho identitu. Nevím, jak je to možné. Možná to bylo jen jeho přání, možná je to způsob, jakým si já přivolávala svého partnera – možná je to způsob, jakým vesmír zajišťuje hojnost. Musím říct, že to i přesto nebylo ono. Ta energie prostě nestačí (ještě že mi karty řekly, že se nemám spokojovat s kompromisem :-D). I tady mi to bylo líto, ale opět do toho nesmím zasahovat. Stalo se, co se mělo stát. S daným člověkem jsme byli propojeni i z minula jen jiným způsobem. Mohu to očistit ze své pozice, ale jinak je to jeho úkol a ten mu nesmím „vzít“. I on má své „ochránce“ a anděly. Tomuhle člověku jsem hodně vděčná. Kromě toho, že se mi snažil pomoci vzpomenout si, tak mi posílal i hodně velkou podporu, posílil mě, když jsem to potřebovala a také mi ukázal způsob, jakým „cestovat“ nebo se „napojit“. Ale hlavně mi položil jednu velmi důležitou otázku:

6) Kdo jsem? Ne kým jsem byla nebo kým jsem v jiných životech. Kým jsem teď a tady... a to byla vážně síla! Vůbec jsem nevěděla, jak na to odpovědět. V první chvíli jsem chtěla říct to, co jsem zmínila už v bodě 2 – že jsem Maruška Kuchařová, ale pak mi došlo, že to není pravda! To je moje jméno, ale neříká to, kdo jsem. Co vlastně určuje naši „identitu“? Číslo občanky, jméno, věk, povolání, poslání, pohlaví? Ne. Zrovna tak mě nedefinuje ani tento ani žádný z jiných životů či realit. Tak jsem začala vyjmenovávat spoustu dalších věcí – a musím říct, že to byla samá krásná slova (což vypovídá, že jsem se přeci jen něco naučila o sebeúctě). Také jsem ale cítila, že určitou formou jsem zároveň i jejich protiklad – ať už vyjádřený či ne – jako třeba světlo a tma, smích a slza na tváři, květina i kámen, moře a poušť... ale ani to neříkalo nic o tom, kým jsem. A pak jsem si to uvědomila – prožila jsem to!!! Jsem vším a zároveň ničím – jsem pohyb i nehybnost. Prostě Já JSEM. Jsem ve všem a vše je ve mně. Nikde nezačínám, nikde nekončím. Nedá se to popsat slovy!!! Jen prožít.... Bylo to úžasné a já byla najednou zpátky. Vrátila se mi intuice i chuť jít dál. Ale už v tom nebyl ten neklid. Věděla jsem, že budu pracovat a tvořit, ale proto, že jsem si to vybrala a protože to je mojí svobodnou volbou ne proto, že jsem to zoufale potřebovala nebo protože by mě někdo (nebo něco) nutil (o).

7) Očista, znovunapojení. Nastala meditační fáze. Ale na všech úrovních. Včetně té fyzické. Znovu jsem se pustila do cvičení a tance. Martin mi poslal kundalíní meditaci, já si začala pouštět písničky a tancovala jsem jen tak, taky jsem začala trochu fungovat v domácnosti a alespoň jednou denně jsem si dopřála úplné lázně – včetně následné sebe-masáže vonnými olejíčky (hmmmm). Zase (pokolikáté už?) jsem zjistila, že když se chci znovu napojit, musím pročistit všechny kanály. Takže jsem si našla na youtube „shamballa meditation“ – je moc pěkná, ale v angličtině (je to dlouhé, tu překládat nebudu). A její součástí je i to, že propustíte úplně všechno a všechny. Dokonce i anděly strážné, průvodce a svůj dvojplamen!!! Ale ne že byste je „vyhodili na dlažbu“ a zabouchli za nimi dveře!!! To ne! Prostě jen ukončíte VŠECHNY programy! A i světelné programy jsou pořád jen programy. Prostě všem dáte úplnou svobodu. Ukončíte všechny „smlouvy“. S láskou a vděčností poděkujete a necháte je jít. Dáte jim volnost. Svobodu volby. Nejprve mě to zarazilo, ale pak jsem si vzpomněla na nedávné články nebo jejich úryvky (tuším že na www.ee.dunres.sk). Možná to tak ve „skutečnosti“ není, ale donutilo mě to minimálně k zamyšlení – četla jsem totiž jednak o tzv. „zneužívání“ fialového plamene St. Germaina a v jiném zase o tom, že Archanděl Michael je takovým „zajatcem“ určitého programu – že mnoho „nekalých“ sil v „přestrojení“ vyzývá k jeho volání ke všem možným úkolům a že on je tím „svazován“ a tudíž se nemůže věnovat své práci a vstoupit do své síly, protože je volán ke každé „blbosti“. A tak jsem se zamyslela a výsledkem bylo, že jsem tyto smlouvy (všechny) za sebe „ukončila“ a dala jsem všem „svobodu“. Zároveň jsem jim ale nechala otevřené srdce. Pokud je to jejich volba, budu velmi ráda, pokud se mnou zůstanou nebo se vrátí. A kdyby ne, zůstanu jim vděčná a stále je budu milovat. Je to nesmírná (řekla bych vesmírná) úleva. A když už jsem tedy všechno pročistila (alespoň kam až to bylo v daný moment možné) - mysl, duši, srdce, čakry, i své kořeny – a pustila snad úplně všechno (všechny bytosti i rodinné příslušníky a přátele), mohla jsem přistoupit ke znovupropojování. A nikoli jen čaker, které jsou na mém těle, ale hezky od té dvanácté až po tu tzv. nultou!!! Propojila jsem nejen čakry, ale i všechna svá těla a všechny své reality a inkarnace. Znovu jsem se propojila sama se sebou. Bylo (a je) to úžasné.

 

Ještě pár poznámek:

- Ne všechno musím filtrovat přes srdce. To by z toho mělo chudinka za chvíli infarkt a stalo by se z něj takové „smetiště“. Přes mysl to taky úplně vždycky nejde – protože když vás potká něco „zázračného“ nebo „multidimenzionálního“ a „kvantového“, tak to mozek stejně většinou nestíhá. Takže zbývá co? Intuice. Zabírá to. A i kdyby náhodou někde něco proklouzlo, tak nevadí. Nikdo nejsme neomylný. Přesto je ta „účinnost“ velmi vysoká!

 

- Už se k tomu vztahoval i některý z minulých channelingů - 3. čakra není sídlem jen „nižšího“ ega. I tahle čakra je naše a hlavně ego neznamená nutně něco špatného. Naopak. Je sídlem našeho Já. A i když jsem součástí jednoho celku, pořád jsme i individualitou. Takže mějme rádi i tuto čakru. Krom toho – jak mi tuhle připomněla Jaruška - je důležité být ve svém srdci, ale také ve svém středu – středu svého těla – a ten je kde? (Ale samozřejmě máme být přítomni v celém těle (vlastně ve všech)!!!)

 

- Nikdo jiný nemůže vidět vaši realitu ani vaše životy a už vůbec ne vaši pravdu vašima očima. Do určité míry vám může pomoct jí najít, ale dívat se, slyšet, cítit, ochutnat a nahmatat ji můžete jen vy sami. Když dva lidé dělají totéž, nikdy to není totéž a když dva lidi pozorují totéž, opět to není totéž!!! Navíc mám pocit, že pro „nahlížení“ do jiných realit a svých životů potřebujete něco jako osobní kód či heslo – energetický podpis. Zjistila jsem to, když jsem tak trochu „váhala“, jestli - jak jsme součástí jednoho bytí - jsem se nenapojila omylem na někoho jiného. Ale pak mi přišla moje „šifra“. Vlastně jsem nejdřív vůbec netušila, co to je. Jen vím, že jsem uléhala s prosbou o možnost nahlédnout do ostatních realit. Ne proto, abych se ujistila, kým jsem byla (nebo jsem), to už jsem si „vyřešila“. Prosila jsem o to proto, že cítím tohle volání. Touhu to zjistit. Proto, abych se od toho mohla „odrazit“ – poučit se, navázat a použít to pro nejvyšší dobro pro všechny. Prosila jsem, aby mi bylo zjeveno jen to, na co jsem připravená a co „smím“ vidět – co bude k užitku. No a celou noc se mi opakovala tahle šifra a „bytost“, která mi jí sdělovala ji pořád opakovala – celou noc... Přesto jsem netušila co to přesně znamená a k čemu to je. No a tentýž den jsem našla v jedné knize odstavec a najednou to bylo jasné. Prostě jsem najednou věděla – to je ono. Té knize jsem se ve skutečnosti dost dlouho vyhýbala. (Už to tak bývá, že odpovědi jsou leckdy na dost nečekaných místech.) Když jsem jí začala číst poprvé, tak mě dost rozčilovala, ale najednou jsem byla „přinucena“ k ní zasednout a číst. Do té doby mi byl „zablokován“ přístup k těm dalším – prostě najednou nebyly k sehnání (teď, co jsem se do ní pustila, tak už zase jsou). Takže ta knížka se jmenuje: Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše Krista a autorka píše pod pseudonymem Rosa de Sar. Ten den mi oči okamžitě padly na jeden odstavec – jde o rozhovor Mardie Magdalény a Ježíše – čerpáno z Pistis Sofie:

Marii také znepokojuje otázka, zda nemohou znalci černé magie zabránit jejich dobrým skutkům, ale Ježíš ji uklidňuje, že na ně nedosáhnou, protože jim nebyla vzata síla oné oblasti z příkazu Prvního Tajemství. Marie se dále ptá, zda astrologové a věštci nyní neodhalí lidem budoucnost? A Ježíš odpovídá: „Zastihnou-li Osud nebo jeho sféru obrácenou vpravo, nebudou moci říci nic pravdivého, neboť jsem změnil jejich vlivy, čtverce, trojúhelníky, osmiúhelníky – zatímco na začátku byly obráceny vlevo, nyní jsem je na šest měsíců otočil vlevo a pak na šest měsíců vpravo. Jen moudrý bude znát vlivy a může to spočítat. Věštci budou zmateni zmatkem a oklamáni klamem tak, aby ani sami neporozuměli vlastním drahám.“

Tento rozhovor se vztahoval k jejich situaci, ale na mě to v tu chvíli „řvalo“ - to je ta odpověď!!! Jen zasvěcený má přístup k nahlížení – proto nikdo jiný nemůže vidět do „mých“ realit a já nemůžu „hacknout“ nikoho jiného. (A také proto nejspíš ještě nikdo neodhalil skutečnou pravdu o životě Jeshuy ben Josepha. Důkazy – nedůkazy.) Nevím, jestli to tak platí u všech, ale myslím, že ano. Možná můžete spatřit určitou – veřejnou – část, ale ne vše. Samozřejmě je možné podlehnout určité „iluzi“. To riziko zde určitě je. Na druhou stranu – kdo jiný než my sami – by měl rozpoznat, co je iluze a co ne? Tím spíš, že v kvantovém a multidimenzionálním světě je možné úplně všechno, tak těžko můžete někomu říct – já to cítím takhle a je to moje pravda a tudíž to, co cítíš ty je lež. Nesmysl. Nic takového říct nemůžete. Protože pravda je nesmírně proměnlivá a vždy závisí na pohledu toho, kdo se dívá. Nemluvím teď o záměrné manipulaci. Jen o vyspělosti, podmínkách a prostředcích. Co když řeknu, že barva kterou vidím je šedivá a pro mě opravdu je, ale co když jsem barvoslepá a nevím o tom? Co když stojíme dva proti sobě a mezi námi je nějaký obrovský předmět a já řeknu – ten předmět je kulatý, ale on je to kužel a na druhé straně je právě jeho špička?  Já mám pravdu – na základě toho, co vidím. Pravdu bude mít i ten naproti mě – ze svého pohledu, ale kdybychom viděli předmět z nadhledu... pravdu by neměl ani jeden z nás a zároveň my oba... A ještě do třetice – co když se dívám na předmět – třeba kouli (opravdu kouli) a člověk naproti mě se dívá a také vidí mezi námi kouli. Těžko můžu říct, že jen já vidím kouli a že jen ta moje „strana“ je opravdová, protože on je otočen naproti mně a že přeci on nemůže vidět (a prožívat) to, co já...

 

- Přála bych si opravdu vidět a pochopit i ostatní životy a reality. I proto, abych viděla „celkový obraz“. Nicméně úplně nejdůležitější je opravdu být přítomný tady a teď. Není to jen prázdná fráze. Prostě Být a procítit si odpověď na tu otázku – kdo jsem. Zkuste to. Je to nepopsatelný a úlevný pocit.

 

DOVĚTEK

A víte, co je úžasné? Že když už jsem to KONEČNĚ (alespoň doufám) pochopila a přijala sama v sobě, když jsem to všechno očistila, začaly mi znovu chodit potvrzení. Tentokrát čistá a „pravá“. A v přiměřeném množství.

- Jedním z nich je channeling MM k tématu 11:11 (ten jsem sice měla už delší dobu, ale začala jsem ho číst a překládat až teď). Určitě se na něj podívejte. Jen doporučuji číst v klidu a užít si ho. Při překládání mě pár věcí zarazilo, ale při pozdějším čtením jsem pochopila, že je to skutečně vyvážené a přesně tak akorát jak to mělo být. „Meditační část“ je odlišena modrou barvou.

- Dalším je poselství od AA Michaela na prosinec – moc krásně to vystihl.

- A pak je tu ještě jedno úžasné poselství. Je to vlastně text k mojí osobní mandale, kterou nakreslila i „otextovala“ Lenka-Mandalka alias Lenka Chudějová (www.mandalysposelstvim.cz), ale teď mám najednou pocit, že je tak trochu pro nás pro všechny. Proto se s vámi o něj moc ráda podělím (i o mandalu - v "pozitivu" i "negativu"). A protože ten dojem z ní už pak nechci nijak kazit, rozloučím se s vámi pro dnešek hned. (Mimochodem, tak ta stručnost mi zase nevyšla, co?)

 

Přeji vám co nejklidnější a nejvyrovnanější transformační průběh a pokud už to musí být „zemětřesení“, tak o to lépe ať je vám po tom. 

 

S Láskou, Pokorou a Vděčností vaše Posvátné Srdce M.

 

 

Postav se do srdce a prozař své nebe,

ve střípku božství posbíráš sebe.

 

Pozvedni touhu, jak pozvedáš naději -

pro sebe, pro druhé, pro jejich spříznění.

 

Pro kapku naděje, lásky a potu,

pro kapky krve, z kopí či hrotu.

 

Z tisíce zranění, z tisíce bolestí,

z tisíce strachů, které nás nepřelstí.

 

Z tisíce pokladů ukrytých v dlani,

z tisíců chvil, kdy plní se přání.

 

Se srdcem v naději oblékáš křídla,

aby jsi zpět k zemi pokaždé slítla.

 

Aby jsi hledala v esenci bytí

svou hvězdu, která odvážně svítí.

 

Ze světla, z lásky, z prapůvodu stvoření,

přichází síla, jež všechny nás promění.

 

Bere nám bez citu to, co už není,

co pro nás v životě nemá už ceny.

 

Co nese s sebou kód vlastního poslání,

se světelným kódem není v protkáni.

 

A vedou nás cestou jedinou, pravou,

nikterak zářící, nikterak hravou.

 

Ale mající naději, mající sílu,

pozvednout srdce své, i ruce k dílu.

 

A v posvátné víře sdílet tu naději,

že naše kroky vždy k cíli dospějí.

 

Že odejde vše, v čem vidíme berličky.

Všechno, co nechává na srdci jizvičky.

 

A hvězda v nás Božství své rozzáří,

abychom k sobě šli, tak jako k oltáři.

 

A věřili sobě, jak věří v nás andělé,

a svůj život žili - ne smutně, vesele!

  

Pro www.posvatnesrdce.cz Marie Kuchařová