Letem Světem

14.02.2011 14:20

Za chvilinku "odlétám" na meditaci a ráno se přesouvám do Sklenařic, tak opravdu jen letem světem. Doufala jsem, že Láďa M. s Lenkou D. pošlou Hilariona už dnes a povedlo se! Minulého jsem trochu "zašmodrchala", ale teď už by to mělo být vpořádku - ten z minulého týdne i ten aktuální.

Také "přiletěl" i AA Michael s Cestou k osvícení. No a také Little Grandmother doputovala - poselství na rok 2011 - ani jsem jí nestihla přečíst - tak si jí užiju až spolu s vámi někdy později.

No a od Ládi mi přišlo překrásné video Jackie Evancho - holčičky (10 let), která zpívala asi v americké verzi Superstar - nevím, jestli vyhrála, ale věřím, že ano. Je naprosto perfektní!!!

Jo a ještě jedno video, které si pouštím už několikátý den. Nevkládám sem ale přímo to video, ale link na stránky, kde ho najdete - Jarce se fakt povedlo!!! https://www.projasneni.cz/post/galway-girl-139/ A jak Jarka píše: "Je v tom nádherně zachycená energie spontánní radosti, kterou si přítomní užívají. Úplně to "vtahuje" dovnitř :-D. Zpívat, tancovat, přesně tak, jak nás to baví. Na "plný pecky" :-D Krásný rozezpívaný a roztančený den."

 

Tak se mějte krásně láskově srdíčkově. A pokud ukápne nějaká ta slzička, klidně jí nechte.

 

S vééééééééééééééélikou lásku a po těch pár zamáčknutých slzičkách už opět šťastná a veselá M.

 

P.S.: Trocha Egyptského zpravodajství - Ahmed teď byl na příjmu asi 10 minut denně někdy kolem jedné hodiny ráno, takže jsme si stihli akorát říct, že společně se spoustou dalších lidí od rána do noci uklízejí náměstí Tahrír a že se život vrací do "normálu" - ale snad ne již k původnímu, spíš se tak nějak rozkoukávají v novém. Pak se ozvu.