Láskyplné lednové ladění

14.01.2011 19:19

Milá posvátná srdce,

 

před pár dny jsem vám slíbila, že už brzy něco napíšu... jste napjatí? Já hrozně!!! :-D Vlastně ty články stále vznikají - už si žijí zcela vlastním životem - slova, celé věty, pocity a obrazy mi víří hlavou ve dne i v noci (no vážně, občas píšu i když spím) - jen by to asi chtělo diktafon nebo asistentku... prostě jsem ještě nenapsala ani čárku. Nicméně!!! - protože jsem zároveň pilně pracovala na nových projektech a to všechno vzájemně souvisí, tak už to vážně, ale opravdu vážně - brzy napíšu. Všechno má svůj čas. A čas na tyhle články už dozrál. Tak zítra se do toho pustím, ano? A rovnou zveřejním i některé ty projekty. Jsou opravdu nádherné a budou naprosto výjimečné, tak jen dopředu avizuji - bude to chtít velmi rychlé jednání, takže jukněte na stav svého účtu (nebojte, nejde o to vás zruinovat) a pokud tam toho moc nemáte, pak si honem rychle zažádejte!!! :-) Tohle "musíte" zažít. Tak mi i nadále zůstaňte věrní.

 

Zatím alespoň přidávám to nejlepší z toho, co mi poslední dobou chodí - a je toho opravdu velmi mnoho. (Vtipné je, že některé ty články jsem i sama překládala, ale nestíhala to sem dát, takže už jste je možná našli jinde, ale tady pořád nic...). Takže, hezky pohodlně se posaďte, je z čeho vybírat:

1) Archanděl Michael - ten "kluk" je čím dál lepší.... ;-)

2) Mistr Hilarion - zkusím se s tím časováním polepšit. Ačkoli - jaké časování? Všechno je přeci "teď" - no ne?

3) Kryon - nikdy by mě nenapalo, jak velikým dobrodružstvím se mohou stát zdánlivě "nudné" vědecké hovory... vzrušující.

4) Plamen Stvoření - to je jeden z těch překladů, o kterých jsem mluvila.

5) Solara poprvé - ta část lednového surfreportu, která je veřejně přístupná - nekoluje už někde komplet? Pokud ano, pošlete mi to prosím.

6) Solara podruhé - Surfreport pro rok 2011 - přeložily jsme společně s Martinou a to je další z "příkladů" - už to vzniklo před pár dny.

7) Alita Zaurak - s poselstvím na tento rok a víte, jaký rok to bude? No přeci Rok Lásky!!!

8) Jeshua - Děti Nové Éry

9) Jeshua - To nejvyšší, co můžete dát.

Jeshuu už ani nemůžu nijak "okomentovat" - to je prostě láska všech lásek. A objevila jsem úžasný web - www.jeshua.cz - autorka (Denisa) to překládá se vším všudy tak jak je to v originále, ale navíc k tomu přidává i kus svého srdíčka. Je to úžasné. A většinu těch článků překládá znovu (alespoň mi to tak připadá), i když už před tím přeložené byly - prostě aby to bylo s její energií. Moc krásné, doporučuji a Denise tleskám. Samozřejmě budu přidávat i sem, ale pokud chcete, dá se u ní zaregistrovat pro nové překlady.

 

Tak a to je pro dnešek všechno. Pokračování již brzy...

 

S velikou Láskou a Radostí v Srdci

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.