Láska, mír a harmonie - 12:12:12

14.01.2013 21:57

Láska, mír a harmonie - 12:12:12

03.12.2012

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

otevírám tuto možnost především pro ty, co jsou z Příbrami a okolí, ale zváni jsou pochopitelně všichni.

Nevím ještě přesně, co se odehraje 12. prosince 2012, ale cítím zde obrovský potenciál a také slyším určité volání po společném setkání.

Proto pokud slyšíte stejný hlas, připojte se.

 

Proč? Abychom se společně otevřeli Lásce - stali se Láskou. A abychom nastolili ve svých srdcích i životech Mír a Harmonii... A zaseli tak nová semínka míru a harmonie i pro své rody, svou zemi (ČR) i Zemi jako takovou... A také aby každý z nás přinesl svůj díl skládačky, kterou společně poskládáme...

Kdy? Ve středu 12.12.2012 - cca 2 hodiny - 11:00 až 13:00 h. Původně jsem chtěla dát z praktických důvodů odpolední čas, tzv. "po práci", ale ve 12h 12 minut se koná celoplanetární meditace. Jedná se o Klíčový moment v historii lidstva, otevření kosmické brány vedoucí k láskyplnému vyústění transformace a citlivému a láskyplnému přepólování, takže cítím, že to má být v tuto dobu a že si na to čas uděláte...

Kde? No kde jinde než v Centru pro Vnitřní a Vnější harmonii! :-D A to v místě, které bylo přímo vybudováno pro léčení: bývalá II. poliklinika, třída Osvobození 387 - existuje snad lepší adresa? (Pro ty, co si to pletou: II. poliklinika je ta uprostřed Příbrami u sídliště)

Cena: 100 Kč - Jde pouze o částku za pronájem. Každý přispějeme rovným dílem a proto cítím, že má být částka pouze taková, aby pokryla náklady.

Pro kolik osob? Minimálně 3, maximálně 9 - přihlašte se včas

 

Chápu, že mnohdy přicházejí impulzy až na poslední chvíli, ale potřebuji zajistit pronájem a hlídání a proto vás prosím, abyste se přihlásili (mailem či prostřednictvím zprávy na Facebook) nejpozději do neděle 09.12.!!! Pošlete mi i telefonní kontakt na sebe.

 

Děkuji za pochopení a těším se na společné setkání.

 

S Láskou,

 

 

 

M.