Příznaky posunu - L.C.

25.02.2011 22:11

  

Kryonův channeling živě

Tento živý channeling byl dán v Moskvě, Rusko

Přijato Lee Carrollem

Sobota, 23. května 2009

 

 

   S cílem pomoci čtenář, byl tento channeling za účelem ještě jasnějšího pochopení znovu    Kryonem a Leem předělán. Často se totiž stane, že co se na živo zažije, obsahuje skrytou energii, která nese určitý druh komunikace - toto u vytištěné stránky není. Kromě toho byl tento channeling předáván v místě, kde byl překládán do ruštiny a z ruštiny. Krátké věty byly změněny tak, aby byly více čitelné. Takže si užijte toto rozšířené poselství předané v Moskvě v květnu 2009.

 Od Lee Carrolla: Zde je zpráva pro Moskvu, která je velmi podobná poselství, které bylo předáno jen před pár týdny v Sedoně, Arizona (Stát se kvantovými, 13.6. 2009 – pozn.překl.). Obě tyto zprávy se objeví v sekci channelingů na našich webových stránkách. Tato zpráva je o posunu. Zpráva ze Sedony je o tom, jak se stát kvantovým. V každém je nová a jiná informace, a také jsou zde podobné informace a přirovnání. Pokud je tady vidíte podruhé, vězte, že to jsou ty nejhlubší věci, které zde dnes Kryon pro nás má. Tohle poselství vypadá, že je kratší, protože chybí ruský překlad. Americká zpráva ze Sedony bude úplnější. 

  Zdravím, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické služby. Cítíte to tady? Na tomto místě je něžná energie. Je to jemná energie ... něco, co je pociťováno srdcem, ne rozumem. Někdy jsem dostával otázky: Kryone, víš, kde jsi?" Ach, ano. Jsem na místě, kde se teď loučím s mnoha myslemi a mnoha tvářemi.

Někteří cítí, že mě již neuvidí [myšleno, že je to na semináři v Moskvě poslední channeling]. Nicméně, oni opravdu nechápou. Spojují channelování mého partnera se mnou a nikdy nepochopí, že kráčím s každým z nich. Nejsem někdo, kdo má být uctíván. Jsem energií domova. Byl jsem s tebou od začátku, od prvního dechu a budu pokračovat až do posledního dechu. Každý z vás na Zemi má spojení s Bohem. Dnes bude nějaké vyučování, ale skutečnou výukou je otázka: jak doširoka můžete otevřít svá srdce? Kolik můžete opravdu přijímat? Můžete odejít jiní, než jací jste přišli.

 Přichází velký posun. Včera jsme o tom mluvili a soustředili jsme se na část, která byla vědomí. Mluvili jsme o otázce, zda je posun pro každého, nebo jen pro pár jedinců. Mluvili jsme o tom, co si člověk zvolil. Dali jsme vám přirovnání o přechodu z duchovní zimy do duchovního léta a ukázali jsme vám, že přechod se děje všude. Také jsme řekli, že je na lidech, aby otevřeli dveře a vyšli ven. Je to metafora, která znamená, že člověk to může přijmout nebo ne. To znamená, že posun se děje, ale lidstvo má možnost to vidět, nebo ne.Nikde to není zřejmější než v tom, o čem budu mluvit dál.

 Před 20 lety jsme něco naznačili. DNA se mění. Znovu se na to zaměřím, proto jsem tady. DNA se mění tak, že to bude pro některé záhada, neboť umožní takové procesy v lidském těle, o kterých ani nevíte že je máte. Nicméně, tyto procesy nelze aktivovat, pokud není zapojeno vědomí, které to způsobuje.

 

Biologie člověka

  Musím mluvit o biologii. Nechci být příliš složitý, ale musím to vysvětlit těm, kteří to úplně nechápou. Jeden z nejsložitějších posunů této nové energie se odehrává ve vaší chemii. Jedná se o skutečný posun, o skutečnou změnu. Vaše DNA je složitá. Obsahuje tři miliardy částic, ale méně než pět procent z nich tvoří desítky tisíc genů, které jsou instrukčními jednotkami lidského těla. Devadesát procent vaší DNA je zcela kvantových. Ale jak jsme řekli včera, jsou to kvantové instrukce, které mluví k 3dimenzionální chemii, jež je jen v menší části. Takže 3D chemie ve vaší DNA se zřejmě nebude měnit, ale můžete způsobit, aby se měnila. Myslete si, že méně než 10 procent je motorem, který vyrábí geny a že zbytek je jako návod k motoru. Co se mění, je návod.

 Toto je provedeno přes magnetismus, který je jednou z nejmocnějších a nejdynamičtějších sil pro změnu života na vaší planetě[Dr. Todd Ovokaitys]. Protože on četl o magnetických rezonancích v částech přepisu Kryona a uvědomil si, že jsem popisoval to, co on objevil. Slyšeli jste, že já jsem magnetický mistr. Mysleli jste si, že to možná má něco společného s mřížkou planety? Ne tak docela. Má to co do činění s DNA, která je také magnetická a je životní sílou země.. To bylo naznačeno dokonce v prvním přepisu Kryona v knize číslo jedna. To je to, s čím přišel doktor

 Když přerovnáte Přemýšleli jste někdy o buňkách vašeho těla? Mysleli jste si dokonce, že snad nepracují dobře? Na stupnici od jedné do 10 ukazující čeho je člověk v tuto chvíli na planetě schopen, představujete trojku. Tělo je schopné 10. Jste pomalu připraveni posunout se k šestce. některé z magnetických rezonancí kvantových částí DNA, aktivujete potenciál. "Velká slova, Kryone, ale co to znamená?“ Některá technická vysvětlení přenechám vědeckým zasedáním a toto zde není vědecké zasedání. Dám vám nějaké informace, které se budou zdát neuvěřitelné: vaše lidské tělo je dokonalé a je závislé na energii planety - instrukční jednotky pro změny vaší DNA. Směřujete do jednoho z největších vibračních zvýšení, jaké kdy tato planeta viděla a to vše je součástí posunu, o němž jsem mluvil včera. Tato nová vibrace začíná měnit současnou chemii buněčné struktury v důsledku kvantových instrukcí.

 Poslechněte si tohle. Tělo je moc schopné - tak moc, ale nedělá moc dobrou práci. Váš imunitní systém pouští dovnitř tolik nemocí! Je obelstěno tolika viry a opravdu nefunguje dobře. Zní vám to jako božský plán? Sedíte někdy a říkáte: "Kdo to vymyslel? Viry, které se často objevují na planetě zdánlivě přes noc získají převahu tak rychle a tělo člověka je ani nemůže rozeznat. Co je to za imunitní systém?" Měli byste právo se tak ptát. Odpověď? Není příliš dobrá. Pracuje na 30 procent, tak proto.

 Jak by se vám líbil imunitní systém, který by blokoval téměř všechno, co přišlo dovnitř, který by nemohl být obelstěn viry, ničícími život. Nedovolil by jim se množit. Věděli jste, že toto patří ke schopnostem vaší DNA? Důvodem, proč je to 30 procent je, že energie planety je vyvinuta na 30 procent. Když k tomu přidají záměr a svobodnou vůli, lidé budou schopni zvýšit efektivitu svého imunitního systému. Budou schopni volně chodit mezi viry a chřipkami a nechytit je. Budou vypadat jinak než ostatní lidé. Budou vypadat jakoby měli nějaký druh magické ochrany. Můžete tomu říkat jak chcete, ale je to proto, že se účastní změny - a to se nazývá evoluce člověka.

 S jejich svobodnou vůlí, přivolávají energii, která je jejich. Věděli jste, že vaše tělo je navrženo tak, aby rakovina nikdy, nikdy nezvítězila? Přesto je to jeden z největších zabijáků lidstva!                   

 V buněčné struktuře probíhá proces, který provádí diagnostiku sám od sebe. Má medicínský název - ve vědě ho nazývají apoptóza, ale zdá se, že nepracuje velmi dobře. Důvodem je, že pracuje na 30 procentto u mnoha lidí... a bude zřejmé, že jsou jiní. Ale zkouška jejich DNA ukáže, že jsou stejní jako všichni ostatní. Je to proto, že vy měříte pouze 3D chemii a ne těch kvantových 90 procent. Budete schopni posílit své DNA a návod k chemii. Možnosti pro to budou před rokem 2025. Uvidíte lidi, kteří budou sami o sobě schopni navýšit své imunitní systémy. "To je neuvěřitelné." No, jestli jste si mysleli, že je to neuvěřitelné, to co přijde teď vás bude šokovat. . Napadlo vás někdy, proč rakovina získává navrch a tělo s tím nemůže dělat vůbec nic? Jak by se vám líbilo, kdyby byla efektivita imunitního systému zdvojnásobena? Jak by se vám líbilo vidět celou část populace bez rakoviny ? "Kryone, mluvíš o tom, že k tomu směřujeme?" Uvidíte

 Vaše DNA je navržena tak, aby vás udržela naživu po dlouhou dobu. Je navržena tak, aby opravila věci, které jsou nefunkční a omladila je.. To se stane v příští generaci. Jsou to pouze možnosti. Předkládám vám biologickou možnost změny pro posun, který zde je. Jedná se o skutečné změny, které můžete vidět a když o těchto věcech uslyšíte, vzpomeňte si na tento večer. Věda si bude chtít přisvojit všechna vítězství a vůbec je nebude přičítat lidskému vědomí, tak nezapomeňte, že jsme o tom mluvili na tomto esoterickém setkání. Och, je toho víc, je toho mnohem víc. Nezdá se ti to divné, lidská bytosti, že i když jsi na samém vrcholu evolučního žebříčku, může mořské hvězdici dorůst rameno a tobě ne? Přemýšleli jste o tom někdy? Přichází cosi, co neočekáváte: na řadu přichází schopnost lidských bytostí, aby jim dorůstaly končetiny, které byly ztraceny. Nyní se může zdát, že to začne chemickými vylepšeními [léky], ale bude to něco, co člověk udělá tím, že změní své DNA. Samotná změna umožní některým novým, vylepšeným lékům, aby účinkovaly na určité části těla-a ne na jiné

 Jak byste chtěli replikovat chromozomy bez zmenšení telomerů? (Koncové části chromozomů – pozn překl.). Dovolte mi, abych to vyložil. Jak byste chtěli zařídit, aby nestárly tak rychle? Stárnutí je funkce vyprojektovaná pro 30 procent operačního systému DNA. Slyšeli jste někdy o některých prapředcích, kteří žili dlouhou, dlouhou dobu? Copak si myslíte, že to byla chyba, kterou tam vnesla církev? "Nemohli žít tak dlouho," říkají mnozí. "Někdo se musel splést při přepisu," říkají. Co kdyby žili tak dlouho? Oni opravdu žili! To bylo předtím, než došlo na této planetě k vibracím, které snížily vaši DNA až na 30 procent.


Nová energie je tady

 Pojďme mluvit o novém energetickém systému na planetě. Ve skutečnosti jich existuje několik, ale ten, o kterém chci mluvit má průvodce, kteří jsou zde, v tomto městě. Ten, kterému říkáte Peggy, učitel, objevil proces, který je čistou energií a je to sada nástrojů, které změní tuto energii v záměr aktivovat DNA způsobem, o jakém jsem vám zrovna řekl. Je to katalyzátor, který posune DNA za 30- procentní úroveň. Vidíte, jak to začíná zapadat? Toto zvýšení účinnosti se nepřihodí jen tak samo od sebe. Je to složité a vyžaduje to záměr, který způsobí vibrační posunOch, je toho víc! .

 "Kryone, jestliže má muž nebo žena poškozené srdeční chlopně, proč to tělo neopraví?" To je velká otázka. Už jsi o tom někdy přemýšlel? Koneckonců, své orgány nabíjíte stále. V průběhu života obnovujete mnohokrát největší orgán v těle [pokožku]. Tak proč to nemůžete udělat se srdeční chlopní? Co je špatného s tělem, že to neví? Odpověď je, že je v provozu na 30 procent.

   "Mluvíš o zázracích, Kryone." Nemluvím. Mluvím o tom, jaké by lidské tělo mělo být. Přejdu to,  protože je to prostě příliš neuvěřitelné, ne? Takže dovolte mi říci, že když uvidíte, jak se tyto věci začnou dít, nezapomeňte, že jste o nich prvně slyšeli tady, ano? Na duchovním setkání ... ne na vědeckém.“


Probuzení vnitřního dítěte

   Bude možnost reaktivace velmi důležité energie a to vše je součástí posunu. Musíte to slyšet: hodně bylo řečeno o této energii, která spala.60 procentech už může a bude. Už jste někdy slyšeli o vnitřním dítěti? Tuto energii nemůžete popsat, opravdu, ale dovolte mi, abych vám ji nechal pocítit. Všichni jste kdysi byli dětmi a mnozí z vás měli normální dětství. Vraťte se se mnou na chvíli do doby, kdy vám bylo šest, možná pět. Dovolte mi, abych se vás na něco zeptal: Jak jste se cítili? Čeho jste se obávali? Co bylo ve vašem životě dramatického? Nic! Jedinou věcí, o kterou jste se starali bylo, jak dlouho si můžete hrát, nebo kdy máte jít do postele. O všechno bylo postaráno, ne? Nemuseli jste se starat o to, jak získat peníze, abyste zašli do obchodu pro jídlo. To jste se dozvěděli až později, že? Byli tací, kteří na tom pracovali, ale když je operační úroveň na 30-ti procentech, lidské tělo to nemůže rozvíjet. Na

   Ve vašem živote bývaly doby, kdy vše co bylo, byla láska. Jaký osvobozující pocit! Umíte si ho teď představit? Jak byste chtěli znovu zažít tento pocit jako dospělý? Ach, bylo by to osvobozující? Je to potenciál vědomí, pracujícího na 60 procent. Je to jeden z klíčů k vědomí, který porazí dramata a starosti. Znovuobjevení energie vnitřního dítěte je vyrovnávacím mechanismem tak, že člověk může mít mnohem jednodušší život. Může mít ve svém životě radost… radost, která se projeví stejně jako u dítěte a to vše je součástí posunu.


A co Země?

   Řekli jsme vám, že budeme hovořit dokonce o Gaie [energii planety]. Protože Gaia šla a mluvila o tom! (Jak o tom dnes již dříve mluvil Proper Lewis). Takže si pojďme prověřit, co Gaia řekla, protože to potřebujete slyšet z několika zdrojů: Netrapte se tím, co se děje na vaší planetě. To, co se děje je přirozené a je to zrychlené v čase kvůli posunu. Není to nic, co jste způsobili vy. Jděte a vyčistěte vzduch a zastavte vyčerpávání přírodních zdrojů... ale vězte, že jste nezpůsobili to, co se nyní děje.

 Slyšeli jste o tom dříve? [Proper channeloval totéž]. Co se děje, je přirozený cyklus toho, co bychom nazvali koloběhem vody na planetě. Má to co do činění s magnetismem a teplotou a stává se to každých několik set let, dejte nebo berte - několik set let. To, co právě teď prožíváte, viděli a potvrdili vaši vlastní ruští vědci. Říkají, že jste svědky opětovného výskytu malé doby ledové a to je přesně to, co vám říkáme. Na planetě je podobně, jako jste tu měli v letech 1400 a přišlo to na vás znovu. 

    Samo o sobě to není život ohrožující. Ach, jistě, budete mít více bouří. Takže pokud jste v oblasti bouře, budete si toho více vědomi, že? Možná, že stoupne hladina vody. Pokud žijete na pláži, možná se přestěhujete. To je chytré. Není to život ohrožující, pokud jste chytří. Ale znovu, je to svobodná volba, ne? A stejně jak jsme se zmínili včera, budou ti, kteří to budou popírat a zůstanou tam, kde jsou bouřky a budou popírat, že tam bouře jsou. Někteří v tomto procesu zahynou. Zůstanou na plážích, budou sledovat, jak voda stoupá a zahynou. To jsou ti, kteří nechtějí vidět posun a nechtějí uznat, co se děje.

   Geologické časové úseky na Gaie se zrychlily. Musely, aby se vibrace Gaii zvýšila. Věci se dějí rychleji, než geologové mysleli a přináší vám to jev, který jste nazvali globálním oteplováním, což je vyvrcholením klimatické situace, která nastane vždy před cyklem ochlazení.Uvidíte. Takže znovu: když vědci zjistí, co se skutečně děje, nezapomeňte na to, co jste slyšeli o posunu zde, na duchovním setkání a ne na setkání vědců. Tuto informaci vám již říkáme nějakou dobu. Začínají se objevovat příznaky posunu a budou toho tolik obsahovat! Je to normální.

 

Skrytá energie: hledání Boha uvnitř

 Poslední část: všechny tyto příznaky, včetně posunu DNA, vás dostanou do úrovně uvědomění, kdy budete více chtít hledat Boha uvnitř.! Kvantovost částí vaší DNA, která komunikuje s chemií si začne uvědomovat, že je v tom víc. Mnozí budou hledat Vyšší Já a tehdy budete objevovat jednu z chybějících částí. Je to něco, o čem jste vždy věděli, ale čemu jste nikdy nedůvěřovali. Řeknu vám, co to je. Je to energie, kterou nevyvíjíte sami. Je to energie, kterou mají všichni lidé, a z hloubi své nevědomosti si myslíte, že je vaše. Nemůže být. Je příliš velká. Je to Láska. "Opravdu to souvisí s DNA, Kryone?" Ano

   Jsou zde matky. Mami, chci tě vzít zpátky, k narození tvého prvního dítěte. Vzpomínáš si na to? Vzpomínáš si, kdy Ti bylo dítě poprvé podáno? Pamatuješ si, jak jste se s dítětem podívali do očí? Vzpomínáš si na to? Jen mi řekni, jaký to byl pocit! Andělé, kteří stáli kolem postele zpívali a ty jsi to vnímala. To je Boží láska, která navštíví dva z vás silou, jakou byste vy sami nikdy nevytvořili. Byli tam nějací lidé a plakali? Věděla jsi, že v místnosti s vámi byli vaši předci? Věděla jsi, že v místnosti byli s tebou i tví prarodiče? Věděla jsi, že zpívali? A ty jsi si myslela, že jsi vytvořila tu energii úplně sama? Nějak jsi si myslela, že to všechno pochází z tvé chemie, viď? Ne, nepochází. Je to jedna z těch zázračných chvilek, kdy splýváš s Vyšším Já. To, co proudí těmi dveřmi, které jste otevřeli, je Boží láska!

   To je také to, co se stane, když se muž a žena setkají v lásce, když se podívají jeden na druhého a jiskra zažehne milostný vztah. Na malou chvíli se podívají na sebe a jen povzdechnou. Psychologové říkají, že zamilovanost je forma dočasného šílenství. Zachvátí všechny buněčné struktury. Myslíte si, že jste to vytvořili sami, že? No, nevytvořili. Zkušenost s kundalíní je Boží láska. Když se dva spojí v lásce, vytvoří více energie než by ji mohl každý z nich coby jednotlivá lidská bytost vytvořit. 

   Existuje základní prvek, který chybí a já ti o tom řeknu, protože je to Boží láska ve tvém životě. Je zde, aby´s mohl cítit sám sebe a své Vyšší Já. Jak chceš s tím chodit? Jak s tím chceš zářit? Myslíš, že si to někdo všimne? Och, všimnou si. Budou říkat: "Proč se tolik usmíváš?" Co jim řekneš? "Zamiloval jsem se do sebe!" [Kryon se směje] Buďte opatrní, to není přesně ta správná odpověď, kterou byste jim měli dát, ale je to fakt! Je to všechno v DNA. To vše lidskou bytost posiluje.
   Takže tohle se děje s posunem. Není to o tom, co vám Bůh činí. To, co se děje je o aktivaci, která vám umožní postarat se o kousky a části a energie vašeho vědomí, nad nimiž jste dříve nikdy kontrolu neměli. Budu končit.

    Lidská bytosti, neptej se jak. To je taková lineární otázka. Neptej se jak. Místo toho jen "buď" a začni se záměrem vytvořit tyto věci ve svém životě. Začni s procesem, který to uskuteční již jen pouhým tvým záměrem. Záměr zahájit proces ho vlastně již zahajuje! Řekli jsme to již dříve. Jsou zde někteří intelektuálové, kteří chtějí tento proces poznat. A jejich argument vypadá takto: "Kryone, nemůžeš čekat, že budeme dělat něco tak významně měnící život, aniž bychom tomu procesu rozuměli. Musíme znát jeho mechaniku. Nesvěříme naše životy něčemu, co funguje záhadně." Zní to jako docela dobrý argument, ne? No, mám něco pro vás. Ode mě pro vás!
   Co se stane dnes, když zde skončíte? Řeknu vám scénář, o kterém si myslím, že se vám přihodí, když jste se na to zeptali. Intelektuál jde ven a sedne do svého automobilu. Pak vyndá manuál a studuje, jak funguje převodovka, každý ventil, každé příslušenství. Pak pokračuje návodem k motoru, každým ventilem, každým příslušenstvím, každým mazáním, dříve než odjede domů. Je to tak? Myslím, konečně, že byste nikdy nesvěřili svůj život něčemu o čem nevíte, jak to funguje! Nebo svěřili?

   Vidíte? Vy všichni to tak děláte! Asi je to hloupé přirovnání, ale je takové, protože chci, abyste si to zapamatovali. Otočte klíčem a nastartujte motor záměru. Nechť začne tato cesta, protože v tom je tolik energie, vytvořené vaší vědomou myslí... kvantové energie, kterou nelze definovat ani pochopit. Místo toho věřte lásce, to je tmel, to je mazivo nové energie na této planetě. To jste nechtěli slyšet, vy intelektuálové, že ne? Protože jsem vám právě řekl, že emoce je klíčem. Zvykněte si na to. Otevřete svá srdce. To je poselství Kryona.

Jsem milovník lidstva. Ten, kdo zná každého z vás. Každého.


A tak to je.

 

Kryon

 

Zdroj originálu a copyright: Lee Caroll, https://www.kryon.com/altindex.html

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Mirka K (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.