Kryon, Kuthumi, představení, pozvánky a další a další (KKPPDD)

27.01.2011 20:11

Tááákže.

1) Namísto jednoho Kryonka mám dnes hned 3 (1 je úplně čerstvě přeložený, další dva už jste možná četli jinde, ale přesto - super):

Devátá léčící vrstva.

Tajemství Mistrovství.

Příběh Marie.

2) Také se dnes nahlásil výborný channeling od Mistra Kuthumiho - Stezka Světla - moc se mi líbí, jen mě trochu mate, že je to bez "přídavku" Agrippa (vzhledem k tomu, co kdysi "hlásil", ale nebudu si vytvářet žádné domněnky, protože tenhle se taky povedl a vnímám ho velmi příjemně).

3) Teď k některým úpravám - asi už ste zaznamenali oddíl Sdílení. Odkazy jsou jasné - ty budu pravidelně aktualizovat. Dále je tam také odrážka Tipy, kam budu umisťovat zajímavé projekty, které mne oslovily a jejich "autory" znám a tudíž budu moci doporučit. V současné době je tam projekt Ivany Megové nazvaný Škola ženské moudrosti a Iniciace do ženství a tantry. Tak jukněte. No a v neposlední době jste si možná všimli i odrážky Tým. Tam přidávám lidi, kteří se podílejí jednak na tvorbě těchto stránek a pak také jsou v současné době důležitou součástí mého života. Takže mi dovolte, abych vám tímto představila Miriam, Jarku a Jirku...

4) Od Jirky je hned následujcí příspěvek (jak on říká jůtůbko) - teda on mi ho poslal - a jmenuje se Můj první satsang. Fantastický. Prostě WOW!

5) Před několika dny mi mailem od našeho překladatelského koordinátora Ládi přišel e-mail s dalším videem - je to záznam ze zpravodajství, kdy paní Ilona Pálušová mluví o svých zkušenostech s kontaktováním od Plejáďanů. Zajásala jsem, že se snad něco pohlo. No a druhý den jsem si přečetla na netu titulek "Lidstvo je ve Vesmíru samo, naznačují poslední objevy planet" :-D. No tak nic. Nicméně nelámejme nad tím ještě hůl. Vůbec zprávy a události posledních dnů by mohly vyvolat neklid. Šíří se nepokoje spojené s koncem vlád - prostě už to jede. A je to pro nás veliká zkouška. Jak moc jsme pochopili všechny ty lekce? Co s tím teď uděláme? Jak se zachováme? Nadhodila jsem tuhle otázku při jednom z mnoha našich hovorů s Ahmedem a on odpověděl. "Prostě budeme stát bok po boku. Spojíme své síly." A já dodávám - zůstaňme na svých pozicích - pevně v sobě a zvětšujme své světlo, dávejme svou lásku - nejprve sobě a pak ji šiřme do celého světa. Spojme svá světla a svá srdce... Každý jak to cítí. Svobodně dávejme - nevnucujme, neočekávejme. Jen svobodně vyjádřeme svou podstatu a své pravé já.

A pokud se stane, že vás věci příliš pohltí a že máte pocit, že jsou všechny starosti OBROVSKÉ, mrkněte na tohle:

6) Kamarádka Evička mi posílala moc krásné video a já si vzpomněla na tohle, které jsem měla již pár dní nachystáno: Známý Vesmír. Je to i taková trochu reakce na ten zmíněný titulek...

7) V minulém článku už jsem se zmínila o hovorech s Jeshuou - tohle je další věta, která se ve mně zachytila asi před dvěma dny. Všechno je, jak má být. A ono opravdu je. Prociťte si tu větu. Je to tak...              

Ráno když jsem vstala a šla si udělat čaj, nechala jsem ji v sobě chvíli znít a pak mi to najednou docvaklo. Běžela jsem k netu a našla k ní i tu písničku. Pobavilo mě to a říkala jsem si, že má docela smysl pro humor (a to rozhodně má). Jen mi hned nedošlo, proč u toho byl tak vážný a lehce smutný. Už to vím - upozorňoval na to, že se to vztahuje právě k těm zprávám... No a ve stejné minutě, kdy jsem objevila tu písničku -  Vše je tak, jak má být - tak mi do oka padla ještě jedna od pánů Hapky, Horáčka a Nohavici s názvem Neodolatelná.

A to je myslím více než příjemná tečka za tímto téměř článkem. (Neměly by být úvodní pozvánky stručné? Ale co, tak to mám trochu jinak, že jo?)

 

Krásnou dobrou noc.

 

S velmi zvláštním a hřejivým pocitem u Srdce Vaše (a Svoje) M.