Jiří Ondrušák

23.01.2011 22:11

O Jirkovi

Tak jestli bylo těžké popsat Jarku-Aglaiu a Miriam, tak popsat Jirku snad ani nejde. Jirka je ohromně inspirativní a "hravý" (teda ne jako ty holky "zavolej nám do klubu" - prostě si umí hrát se slovy i náladou). Od něj sem přidávám většinou videa a samá krásná (jako třeba Lisu Gerrard, Eckhardta Tolleho, Samadarshini, Papaji). Jirka totiž "loví" v trochu jiných vodách, takže tomu dává zase jiný rozměr. Jeho slovíčkaření mne obvykle "dostane", když si tzv. "naběhnu". Chtěla jsem vám ho "představit" právě díky prvním slovům, která mi poslal hned v prvním mailu, jenže jsem byla moc aktivní a ten mail jsem už vymazala. Tak mi asi budete muset věřit :-D. Ale jeden jsem přeci jen "vyšťourala". Psala jsem mu, že jsem ho dopručila jedné kamarádce, že by jí mohl s něčím pomoci a abych ho nějak "charakterizovala", tak jsem napsala, že je to chlap, co má "šťávu". No a tohle následovalo:

Jiří: "Ahoj Máří, i Ty lichotnice 8-) nebo to bylo myšleno tak, že mám doma 3 druhy sirupů ... šťávy? Tak zatím, s Láskou a jedním jemně ze mě Země dýchajícím videjkem ... Jiřík, alias chlap se sirupem."
Já: "Tak UŽ jsem to zkoukla. Teda po prvních pár vteřinách jsem to musela stopnout, protože ty záběry byly tak pěkné, že jsem se z toho málem počůrala - ale došla jsem si a dobrý. :-)) Z tebe Země nebo ze mě Země (?) se fakt povedla! Tohle si zase někdy "půjčím", až budu psát o nějakém eko projektu, jo? Srdečně tě zdraví pěkně vyčůraná Máří :-D"
Jiří: "To jsem rád, žes stihla čůry... bo mít z toho pak můry... 8-):-)):-D  A šupity dupity do postýlky....B-)Půjč si co chceš, bez tak to není moje (i když ty pocity lákají :-)) ... a nebude to tudíž ani Tvoje :-D Co Jeho jest, všech je, tudíž nic není nikoho a přitom je vše všech ... ;-) Už slyším komunisty, že skoro to samé říkali už dávno :-)):-)):-))

Máří: "Jůůůů, koukám, že jsem zabrnkala na tvou filosofickou strunu - nebo sis zabrnkal sám? :-)) To je moje oblíbená. Pravdu díš a tudíš (tedy tudíž) jdu již. Chrrrr Čůry můry fuk už spím. :-))

Jiří: "Jj ... lepší je čůry můry fuk ;-) než pak čůry můry puk  8-o :-D! Ale vážně, máš pravdu, to jsou vážné filo sofistické témata :-(No, doufám, že se už do rána neozveš a budu mít poslední slovo :-))Tak dobrou moč...teda ...noc. Už té urinofilosofie raději taky nechám :-)):-)) :-))Jiřík"
 

No, tak asi tak! Až Jirka rozjede svoje stránky, pak je sem ještě přidám a třeba i něco víc o něm...

 

A ještě pár fotek i s komentářem: 

Osvícení - Jirka bydlí na Svatém Kopečku, který ho inspiruje nejen k fotografování...

 

...kromě soch andílků stojícími před Svatokopeckou Bazilikou je jeho oblíbenec při fotografování svatý Cyril.

 

Jirka je sportovec - cyklista - hmmm, v jakém cyklu si asi tak nachází?

Čiže ste husličky čié?

"Taky tak ráda cumláš propisku?" :-D:-D:-D