Jen tak pro dobrou náladu (a rozšíření obzorů)

12.12.2010 16:37

Na rozhýbání kostí (i bránice): Madagaskar - Já tak rád trsám trsám (I like to move it, move it) - anglická verze i česká verze jsou super, ale tohle je fakt něco!!! Vychutnejte si trochu maďarštiny:

">

 

 

Trocha klasiky - účinné, leč opatrně s užíváním tohoto "léku".... Zpívání v dešti (dělání andělíčků ve sněhu má taky něco do sebe, jen pozor na strážníčky - teda strážníky)

www.youtube.com/watch?v=p7QL46cK7B8&feature=related

 

 

Chtěli byste se radši schoulit do pelíšku? Tady je jedna ukolébavka o Třpitivé hvězdičce

">

 

Nemáte čas a musíte na úřady nebo na nákupy? Tak co třeba tohle? (Mimochodem, něco podobného se mi stalo,na jinou muziku. Nakupovala jsem v Tescu a najednou jsem zjistila, že tancuju mezi regálama - no, myslím, že jsem pár lidí pobavila - sebe taky, ale to je dobře, ne?) Hot Stuff a video z muzikálu Do naha (Full monty)

">

 

Už jste utahaní a čeká vás vánoční úklid a pečení cukroví? A skutečně to musí být? No, pokud ano, tak proč byste to museli dělat sami? Zkuste někoho požádat o pomoc. A pokud se nehrnou rodinní příslušníci, mám tu dost netradiční řešení z pohádkového muzikálu Enchanted = Kouzelná romance (Píseň pracantů):

">

 

No není vám hned líp? No, kdyby to bylo málo, mám tu ještě jednu "pecku" - POZOR!!!! Zlumte si zvuk!!! A opakujte se mnou: I feel good, I feel nice (Cítím se dobře, cítím se hezky).

">

 

Tak to je pro dnešek vše. Krásný den.