Jak na Nový rok... aneb počkejme ještě pár dní

02.01.2017 19:22

 

 

Zdravím vás v novém roce, 

 

 

dnes jen s kratičkou poznámkou. Říká se: "Jak na Nový rok, tak po celý rok". Mám velkou úctu k tradicím, některým zvyklostem a pranostikám. Nejsem si ale úplně jistá, jestli zrovna tuto chápeme správně a proto začnu hned s ní. 

Hodně lidí, jak jsem tak koukala, se snažila stihnout toho co nejvíc - honem honem udělat od každého trochu. Někdo byl pak zklamaný, když na něj padl splín a nedokázal se téměř pohnout. Osobně to chápu trošku jinak. Věřím, že si během roku dokážeme udělat čas na své blízké i své oblíbené aktivity, tak není třeba hned prvního se strhnout... Naopak. Konec roku obecně bývá náročnější. Pokud jste si to rozvrhli lépe, pak to nemusel být úplný kolotoč, ale prakticky celý prosinec byl ve znamení dokončování, příprav, péče o druhé (a doufejme, že i o sebe) - mnoho setkání, mnoho aktivit a pohybu... není načase být na sebe samé taky trochu hodní? Začněme hezky pozvolna - jen tím základním, se spoustou času pro sebe. Některé věci teprve dobíhají, musejí si sednout. Já třeba při silvestrovském výkladu karet dostala jasnou intuitivní zprávu: "Počkej s dokončením výkladu o svém směřování až po 8. lednu". A dnes mi na mail přišla zpráva, že 8. ledna bude probíhat vylaďování na vesmírnou Akášu - Peggy Phoenix Dubro (členka Kryonova týmu) na to téma bude pořádat seminář, a takové "úvodní vykopnutí" bude pořádat Kryon společně s dalšími v Boulderu, kde zároveň otevřou i nová témata pro Lemurijské sesterstvo... prostě velmi silný víkend, po kterém bude mnohé jinak. Proto počkejme, relaxujme a věnujme se svému tělu a celkové pohodě. Na náročnou práci a duchovní procesy ještě nenastal ten správný čas. Však ještě ani "nedoputovali" ani Tři králové... :-)

No a pokud byste přeci jen byli nedočkaví, tady je předpověď na rok 2017 od Doreen Virtue (sama jsem ještě neslyšela ani nečetla, jen vkládám).

Přeji vám krásný první týden roku 2017