Hojnost - toto téma je součástí Školy Mystérií Života

20.03.2011 20:55

 

Celodenní seminář na téma (nejen) finanční hojnosti

 

(Láska a hojnost. Změna a nové začátky. Léčení sebe samého optimismem a vírou. Završení kruhu. Zemská matka.
Lahvička 3 - Flakón srdce - vyživující komunikace srdce. www.aurasoma.cz)

 

V období Ryb jsme ukončovali zodiakální rok, nořili jsme se do svého nitra, učili se lásce a bezpodmínečnému přijímání. Byl to čas pro meditaci a nalezení vnitřního klidu. Nechat věci plynout a odevzdat se životu, osudu. Učili jsme se říci ano všemu, co nás potkává.

 

22. dubna vstupujeme do znamení Berana. Je to ideální čas pro nový začátek. Základem jakéhokoli tvoření je objevit své jedinečné dary – to, co nám přinese radost a nadšení.

Kalendář Síly

 

Drtivá většina lidí, které znám (včetně mne), nyní řeší zejména finanční otázku – z části to bylo jistě i proto, že byla zima – čas, kdy vše „spí“ a odpočívá. Nyní ale přichází jaro a je třeba zasadit nové nápady, aby mohly vyrůst. Ještě před tím je však třeba vyplít a zrýpat zahrádku - náležitě prokypřili půdu a pak si rozmyslet, ze kterých rostlinek se letos chceme radovat… 

A přesně toto bude náplní tohoto semináře. Očistíme svou mysl od plevele v podobě bloků a starých přesvědčení (a s láskou je odevzdáme). Poté náležitě připravíme „půdu“ a zjistíme, pro které rostlinky je nyní vhodná doba. Budeme si povídat, kreslit, tančit, meditovat a snad se i vzájemně inspirovat.

 

Vezměte si s sebou: pastelky, svíčky – zelenou a zlatou, něco na psaní, blok či čtvrtku na kreslení a něco na mlsání. Čaj je k dispozici na místě. Jídlo si objednáme. 

 

Datum:            termín bude upřesněn později (pravděpodobně květen) - napište, pokud máte o tento seminář zájem

Čas:                10:00 h – 18:00 h (cca)

Místo:              Kosmeticko-relaxační studio (Mirky Petrovičové)

                       Suchý vršek 2137

                       Praha 5 (metro Hůrka)

Cena:              1.000,-- Kč

Přihlášky:        Kucharova.Marie@seznam.cz

 

 

Jelikož potřebuji nějaký čas na přípravu a také nejsem z Prahy, pak se seminář uskuteční v tomto termínu pouze pokud se přihlásí dostatečný počet účastníků. Děkuji za pochopení.

 

Moc se na Vás těším.

 

S Láskou,

 

  

Vaše Posvátné Srdce M.