Hilarion, Škola, Konzultace a Solara

30.05.2011 23:12

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

dnes přikládám Hilariona a jeho dobré rady :-)).

Také jsem již přidala cenu za webovou výuku ŠMŽ (předposlední odstavec) - bonus platí pro závazné přihlášky, které mi pošlete do konce tohoto týdne. Jen bych ještě ráda zdůraznila, že školné za první měsíc je možné zaplatit až "po výplatě" (11.6.).

Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit tohoto Středečního setkání s meditací nabízím ještě další termín - opět ve středu a to 8.6.

Dále také nově nabízím osobní a skypové konzultace - všimněte si poznámky - platba až po konzultaci (zatím nebývá zvykem, ale vy mi přeci také dáváte důvěru a stejnou důvěru mám i já ve vás).

A ještě jedna malá informace k Solaře. Termín ukotvování, na který se mne občas ptáte, bohužel nevím a vlastně ani nevím, jestli se jej tentokrát zúčastním. Mám pocit, že pokud si nás brána zavolá, tak to možná bude zase "na poslední chvíli" a že to proběhne opět tak nějak "jinak"... Nicméně jsem dnes na facebooku našla odkaz na workshop, který povede Petra Svarinská a spolupořádá jej Mirka, tak jsem jej umístila do záložky Solara.

 

Tak a jako pohlazení ještě jednu Egyptskou "lahůdku" :-))

 

Krásnou dobrou noc či den.

 

S Láskou  M.

 

">