Hilarion - pro týden 30.09.2012 - 06.10.2012

30.09.2012 22:16

 

 

Milovaní,

 

mnozí z vás nyní prožíváte obavy z věcí, které vám dříve nevadily. Vězte, že na sebe přejímáte strachy z univerzálního pole vědomí a že máte kontrolu nad svou myslí a svými myšlenkami. V takových situacích si musíte pouze vzpomenout, že jste neustále obklopeni bezpočtem Andělů. Na této Planetě nikdy nejste sami. Během svého postupu duchovní cestou tohoto života jste získali vícero průvodců z řad Světelných Bytostí, které nad vámi bdí, takže v tuto chvíli máte každý z vás k ochraně skutečnou armádu Světla.

Na obranu proti chaotickým energiím, které jsou v této době tak rozšířené, sledujte pozorně krásu ve všem kolem vás - v lidech, na různých místech, v tom, co vás obklopuje, v každé malé drobnosti fyzické dokonalosti, a na to se soustřeďte. Vy nesete vizi nádherného a nedotčeného Světa pro celé Lidstvo a vy jste tvůrci změn. Příliš často se stává, že se necháváte ovlivňovat druhými, místo abyste vtiskávali své vědomé záměry do každé situace. Vy jste tvůrci své reality. Procvičujte své myšlenky, aby stále nesly tu nejvyšší vizi a záměr těch nejvyšších cílů pro největší dobro všech.

Tato doba žádá výbornou rozlišovací schopnost a bleskurychlé rozhodování při vyhodnocování jakékoli události. Vždycky věřte svému prvnímu dojmu a zaznamenávejte si ho, neboť je to vždy správné hodnocení a přichází od vašeho Vyššího Já. Věřte v toto vedení a podle toho jednejte tak, jak to bude nejvíce přiměřené vašim potřebám. Toto vedení je unikátní pro každou situaci, na kterou narazíte a abyste mohli udělat správné rozhodnutí, je nutné vaše odpoutání od toho, jak to před vámi zdánlivě vypadá.

Všichni procházíte procesem, kdy u vás dochází k výkonnějšímu propojení se svou vlastní silou, což občas vyžaduje vkročit do neznáma, které může, než se zorientujete, vypadat jako prázdnota, nebo uvíznutí. Tato prázdnota je však jako nic, pokud si ovšem vzpomenete, že jste Světlo, neboť vaše Světlo protne tu nejhlubší temnotu a může se stát skutečnou pochodní, kterou budou ostatní následovat. Vyžaduje to jistotu ve svou vlastní schopnost zářit. Vy sami jste svým největším pokladem.

Občas je pro vás tím nejmocnějším místem právě to, kde žijete, a že tam žijete plně své obyčejné životy. Na vyšší úrovni je to pro vás přesně to pravé, takže se nemusíte bát, že jste mimo hru vyšší pomoci. V tento moment jste, Drazí, přesně tam, kde máte být. Stůjte hrdě, pevně a soustředěně a buďte v klidu.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

 

 

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
https://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (https://www.transformace.info/). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.