Hilarion - pro týden 26.08.2012 - 01.09.2012

27.08.2012 00:26

 Milovaní,

 

energie Lásky jsou všude kolem vás a ti, kteří se na toto období připravovali, začínají zažívat mnohé chvíle porozumění a vhledů o důvodech svého bytí na této Planetě. Tyto vhledy přicházejí coby záblesky, které přijdou a zase zmizí, někdy tak rychle, že si nejste jistí, zda se vám to jen nezdálo. Věřte v uchopení vlastního osudu, který přichází vaším prostřednictvím a věřte, že vše se odkrývá s perfektním, božským načasováním. Mnoho pomocníků na Zemi i ve vyšších dimenzích vás připravuje na tu největší zkušenost mnoha životů a mnoha galaktických cyklů, zkušenost Vzestupu.

Energie, které průběžně transformujete, přicházejí v opakujících se vlnách a právě nyní přitékají na Planetu další Kosmické energie, takže poté opět začne proces čištění a uvolňování starých energií. Každá vlna nové energie posouvá každého člověka do stále hlubší očisty, což je nepříjemný proces, který se však musí prožít celý. Lidstvo jako celek ještě stále není ve stavu probuzeného uvědomění si toho, co se mu děje, nicméně energie mají vliv na vše, co je ve vašem Světě a na vyšší úrovni jejich Bytí, všichni si zvolili tuto zkušenost a všichni touží po vzestupu.

Po vás, jenž nesete Světlo, je požadováno, abyste ve svých každodenních aktivitách zůstávali soustředění a klidní. Je důležité soustředit se na uzemňování tohoto Světla do jádra Planety, abyste byli vždy v rovnováze. Buďte raději pozorovateli toho, co se kolem vás odkrývá, než abyste se toho zúčastňovali, a sledujte znamení všude tam, kde dochází ke změnám. Vaše schopnost intuice a síla odstupu se v této době značně uplatní. Každý den se věnujte duchovnímu kontaktu na hlubší úrovni s vaší Božskou Přítomností a naslouchejte tichému hlásku, který vás neomylně vede vstříc vašemu osudu.

Ujistěte se, že každý den začínáte s energiemi prostými jakýchkoli irelevantních vlivů, abyste byli schopni zůstat v plném vědomí, pokud jste ve společnosti nebo sousedství jiných lidí kolem vás a je nutné provést další pročištění a vycentrování. Pamatujte, že každý teď prožívá čištění svých emocionálních těl a vznikající odpad může unikat do energetických polí lidí v jejich okolí, takže je potřeba si toto uvědomit a být opatrný. Vy máte moc jednoduše změnit energie ve svém aurickém poli pomocí záměru a také umíte energie lidí kolem vás zvýšit pouhou vědomou myšlenkou, že jen to nejvyšší dobro se může projevit u všech a úplně.

Zatímco pozorujete Svět kolem vás, pamatujte, že vy sami jste již překonali problémy, které nyní svírají životy Lidí jako celku, a že se toho již nemusíte účastnit, pouze vnášet Světlo do každé situace, která se dočká vaší pozornosti. Vyzvěte své Světelné Posvátné Kristovo Já, aby se projevilo vaším prostřednictvím a vědomě si procvičujte být svou vyšší esencí. Soucit, laskavost a ochota pomoci povzbudí srdce těch lidí kolem vás, kteří potřebují vědět, že nejsou sami. Můžete dosáhnout pozitivní změny.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
https://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (https://www.transformace.info/). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.