Hilarion - pro týden 09.09.2012 - 15.09.2012

12.09.2012 18:58

 

 

 

Milovaní,

 

tímto vstupujeme do ještě většího přílivu energetických Světelných vln, které bombardují vaši Planetu. Tato energie vyplaví na povrch všechny problémy a podvědomé názorové systémy, které každý na Zemi drží ve svém nitru a které dosud nebyly projeveny, či prozkoumány. To vyvolá v mnohých lidech napětí a je na Světlonoších celého Světa, aby udrželi klid a mír ve svých vlastních energetických polích, aby tím vytvářeli a udržovali stabilní rovnováhu potřebnou k umírňování všeho, co se může dít. Udržujte si ve svých srdcích a myslích místo pro lásku, vcítění a soucit se všemi svými milovanými a lidmi ve své sféře vlivu.

Choďte do přírody kvůli propojení s Matkou Zemí, posílejte jí své energie lásky, vcítění, soucitu a podpory. Je čím dál jasnější, že vaše práce zde, v tuto dobu, je být stabilizační silou, povznášející, stálou a klidnou silou. Dýchejte zhluboka, abyste svým dechem vstřebali vyšší pránické energie, pak, než vydechnete, je držte uvnitř sebe, dokud vám to bude příjemné. To vám pomůže udržet stabilitu ve chvílích, kdy bude Svět kolem vás procházet škálou dobrých i špatných zkušeností. Každý protiklad, který jste během věků prožili a procítili, nyní přichází k přehodnocení, propuštění a transformaci. Vy jste byli v tom nejhorším coby předjezdci a nyní je vaším úkolem být zde coby stabilizační síla.

Jděte s proudem odkrývajících se událostí a udržujte si svůj prostor pro mír a klid, jak jen to bude možné. Často si afirmujte, že vše je v pořádku a vše je skvělé a je součástí Božského Plánu pro Zemi a její obyvatele. To vám pomůže více, než si myslíte, Drazí. Uvědomte si také fakt, že vy sami nadále pokračujete ve svém propojování se se svým Vyšším Já, svým Svatým Kristovým Já a svou Božskou Monádou. Na mnoha úrovních a dimenzích se toho hodně děje a vy jste schopni poskytnout pomoc při naléhavých úkolech, které vás čekají, a to dokonce aniž na to máte již probuzenou vzpomínku. Vězte, že tak to je.

Všichni jste vedeni k lidem na Zemi, kteří vám dokážou usnadnit další odkrývání a zasvěcování, na které jste v ten moment již připraveni. To se bude i nadále dít tak, že vás bude vaše Vyšší vedení vést k lidem, se kterými se potřebujete co nejvíce propojit. Pokud jsou k tomu potřeba finanční zdroje, požádejte, abyste obdrželi tolik, kolik potřebujete, a pak věřte, že vám to bude dodáno. Vaše Vyšší Já ví, co potřebujete, abyste se v těchto časech posunuli vpřed a potřebuje vaši absolutní víru, že zakročí v jakékoli záležitosti, do které se dostanete. Zůstaňte vědomí a probuzení, Milovaní, a sledujte synchronicity, které se dějí.

Čas, ve kterém právě žijete, JE Vzestupem a vy v něm jste TEĎ, Drazí. Soustřeďte se na své nejvyšší vize zářícího nového Světa a nedovolte, aby vás od toho cokoli odvedlo. Nastavte si své nejvyšší vize pro sebe samé a udělejte všechno, co můžete, abyste si je během následujících dní udrželi. Propojte se uvnitř sebe a vyzvedněte si všechny kouzelné dary, které jste v sobě zamkli, dokud nepřijde ten správný čas. Teď JE ten čas a nyní do sebe začnou zapadávat dílky skládačky vašeho života, které vytvoří podobu Božského Řádu a objeví se mnohem jasnější obraz vašeho smyslu na Zemi.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
https://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (https://www.transformace.info/). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.