Hilarion - pro týden 06.05.2012 - 12.05.2012

06.05.2012 19:31

 

 

Milovaní,

 

 

právě nadešla velmi silná doba v sestavě planetárních konfigurací a energetického vlivu z Duchovních říší. Lidstvu jsou nabízena mnohá mimořádná požehnání a přílivy Lásky, vše, o co je žádáno, je nyní možné volně přijímat. Kosmické kolo se zase o kus posunulo a my nyní nastupujeme na svou novou cestu do neznámých oblastí nových možností. Jakmile kódy této doby otevřou nové brány, příliv Kosmické Lásky a vlny Světla, posílané k Zemi, aktivují probouzení ještě většího množství Lidí.

Toto je doba, na kterou jste čekali, což znamená, že se všichni začínáte rozpomínat na důvody bytí zde, v této Kosmické chvíli cyklických pohybů z jednoho věku do druhého. Od této chvíle bude život pokračovat v duchu odhalování a odkrývání a následného přesouvání těchto odhalených záležitostí do Světla vlastního lidského vědomí. Mnozí z vás nyní zažijí své "aha!" okamžiky, které do sebe začnou zapadat jako puzzle a začnou vám být jasnější veškerá mystéria vašeho života. To nezastavitelné, probouzející Světlo zaplavující tuto Planetu má mírumilovnou, milující a mocnou energii.

Buďte otevřeni přijímání většího množství všeho, co je pro vaši každodenní existenci dobré. Všichni jste byli těžce zkoušeni na své cestě obtížných začátků, které vás připravovaly na přijetí vyššího Světla, kterým skutečně jste. Pozemské záležitosti, ačkoli si je budete i nadále užívat, vás již nebudou lapat do pastí a odvádět od vašeho pravého poslání. Budete mít více času na objevování radosti ztělesnění ve formě, která se ve svých schopnostech stává multidimenzionální. Buďte otevřeni novým zkušenostem a to, co se bude dít za vašimi dřívějšími hranicemi, vám přinese svobodu na mnoha úrovních vašeho Bytí.

Radujte se ve světelnosti vašeho Bytí, neboť to znamená, že se pohybujete vpřed na své Duchovní cestě a že jste jste již uvolnili většinu toho, co není Láskou, a většinu všeho, co vám již neslouží na tom novém místě, které jste našli uvnitř sebe. Každý člověk bude rozkvétat nekonečnými způsoby tvořícími nové paradigma, bezmezné ve svých možnostech. Pokud toto čteš, pak ty jsi Ten, kdo má předpoklady, aby pracoval pro Božský Plán na vyšší úrovni. Existuje spousta cest, po kterých se dá cestovat a mnoho světů k objevování a dobývání. Hovoříme zde o růstu Duše, Drazí.

Zaznamenávejte, co se děje kolem vás a učte se číst znamení. Hodně věcí se mění, mnohé se ještě změní a vy se musíte přizpůsobit a změnit také. Největší změnu vidíme v tom, že si vezmete zpět svou sílu ze všech nesouladných a rozptylujících energií a událostí, které vás držely uzavřené ve vámi nezaviněných situacích. Užijte si jízdu na Kosmické horské dráze, která se zrychluje zároveň s novým počátkem Země. Vzestup je zde, Milovaní, vzpomeňte si na to vždy, když jste sváděni vrátit se zpět do starých kolejí vašeho bývalého života. Nyní už není možnost vrátit se zpět, proto provádějte své další kroky s jistotou a ladností. Jsme stále s vámi.

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
https://www.therainbowscribe.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.