Hilarion, AA Michael, pozvánky, pohlazení a přivítání

07.11.2011 01:51

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

stále ještě jsem v notebookovém "provizoriu", takže když jsem na příjmu, odpovídám na e-maily a připravuji s Ahmedem cesty na přání. Jinak si krásně žiju, užívám, odpočívám a je mi krásně (i s chřipkou). Ne, nezapomněla jsem na vás a až nastane pravý čas, určitě zase něco napíšu. Prozatím mám pro vás alespoň dvě poselství, která již sama o sobě přinášejí nejaktuálnější informace:

 

Prvním je Hilarion (z nedostatku času jsem sáhla po překladu, který není od naší kolegyně, kterému dávám přednost, ale snad to postačí takto).

 

A druhé poselství jsem přeložila já - včera jsem na něm dělala do 4 hodin do rána, tak se snad bude líbit :-)). Mně se rozhodně líbilo a pár věcí zde archanděl Michael dovysvětluje. Název tohoto channelingu je 11-11-11; Druhá Trojitá Brána a Kódy obnovy.

 

A pak tu mám ještě dvě pozvánky - jednu na akci, která se koná 16. listopadu v Šumperku - Otevření a Ukotvení Archandělské brány.

 

Další pozvánka je do Školy ŽÍT SEBE - první setkání se koná již 11.-13. listopadu v Příbrami a je na téma Život před životem, zrození, rok nula. Měla jsem možnost lehce nahlédnout pod pokličku a můžu jen doporučit. Když jsem to ověřovala naposledy, byla tuším ještě dvě místa volná, tak neváhejte!!!

 

 

A co bych tak dala jako pohlazení? Už vím. Písničku, která mne naprosto uchvátila. Tina Turner umí překvapit - je čím dál tím lepší, co? Snad si jí užijete stejně jako já.

 

A abych nezapomněla - chci se s vámi podělit o další věc, která mne potěšila. I přesto, že jsem teď nebyla moc "aktivní", zjistila jsem, že se vaše řady v říjnu rozrostly téměř o polovinu, tzn. o dalších asi 1500 čtenářů - nejspíš díky facebooku a hlavně čtenářům nového časopisu Záhady života (publikovala jsem v něm článek - "překvapivě" o Egyptě...). Vítám tedy nově příchozí. Snad se vám zde bude líbit. :-))

 

 

Mějte (mějme) se všichni krásně a snad brzy zase naviděnou :-))

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.