Flow

07.06.2011 23:32

Když jsem hledala nadpis pro úvodník, naskočilo mi jen anglické slovíčko "flow" - což znamená proud, tok (nebo proudit, téci)... a přesně tak probíhaly dnešní příspěvky. Prostě ke mně připroudily... a já jimi krásně lehce proplula. V tomto pořadí:

1) Archanděl Michael poprvé - od Celie Fenn (hrozně dlouhý název, poselství nádherné).

2) Hilarion - zlatíčko milované - na tento týden.

3) Pak je tady moje channelingová premiéra - nikdy mne to nějak nelákalo a teď to přišlo úplně samo - asi možná i jako odpověď na mojí otázku, proč mám neustále tolik pracovat na Egyptských projektech (myslím tím proč mne tolik "tahají" k tomu, abych organizovala cesty teď hned na poslední chvíli), původně jsem si "plánovala" spíš hodně skromnou dovolenou ve dvou v Dahabu (nebo kdekoli jinde). Moooc krásně se to poskládalo, mám z toho radost (i z té "premiéry").

4) Nejspíš v předtuše otázky: "To je hezký, že máme někam jet a pomáhat, ale jak to máme udělat finančně?" na mě na Facebooku zamrkala odpověď. Tak tady je (já si to uložím do Oblíbených, abych nezapomínala) - asi nic nového, ale nezaškodí připomenout si.

5) Teprve po mé channelingové premiéře jsem konečně mohla přejít k překladu AA Michaela (dnes číslo dvě, ale jen co do pořadí) - Naslouchejte své vnitřní moudrosti a ten je opravdu moc krásný.

 

Tak já si jdu snad konečně lehnout. Dobrou (či dobrý).

 

M.