Dva

20.07.2011 00:02

 

Dále zde mám dovětek k minulé Děkovné úplňkové meditaci:

Máme v těchto meditacích i nadále pokračovat. A nejen tímto způsobem. Jak procházíme různými místy nebo kdeko-li to pocítíme, nalaďme se na energii místa či Matky Země a hovořme s ní. Vysílejme vděčnost všem tvorům, živlům a bytostem této planety. Stejně jako všem rostlinám a zvířatům. Každý svým vlastním způsobem. Postupem času to bude již naprosto běžnou a samozřejmou součástí našich životů - nás samých. Opět se staneme plnou součástí všeho živého a s každým léčením míst či živých organizmů budeme léčit sami sebe.

 

 

Také jsem přidala nový článek s názvem George Kavassilas, Alan a přechodové brány - předzvěst roku 2012 a let následujících. A docela hezky k tomu pasuje krátké Poselství od Maitreyi přijaté skrze Zlatou Dušičku - Země a my.

 

Pohlazení má tentokrát podobu hudby od Terryho Oldfielda a pro inspiraci jsem do Tipů - mandal, obrázků a výrobků přidala moc zajímavý tip na překrásné svícny určené speciálně pro meditaci - je to moc krásné, jukněte. U jednotlivých svícnů je i tip na využití.