Duben - Záměr

28.03.2011 23:55

 

Do konce měsíce března ještě pár dní zbývá, přesto se již hlásí. Zkusím tentokrát něco napsat o něco dříve než obvykle. A schválně, jestli se to potvrdí, ju?

 

Nejprve ještě něco k tomuto webu a mé cestě

3. dubna to bude rok, co jsem oficiálně tento web spustila. První měsíc jsem měla 75 návštěv od pěti lidí (větší část jsem asi „způsobila já“ jak jsem kontrolovala, jestli se to „povedlo“ a jak to vypadá při zobrazení na jiných počítačích). První články byly dost nesmělé a spíš tu a tam něco. Dneska je toho tolik, že anglickou verzi prostě nestíhám. Uvažovala jsem o jejím zrušení, ale cosi mi říká, že její čas ještě přijde. A i zahraniční návštěvnost mě v tom utvrzuje (téměř 50% z asi 3000 lidí a cca 12500 návštěv za měsíc a to i přesto, že tam dávám jen část).

4.4.2010 jsem si jako spousta z vás prošla určitým velikonočním „ukřižováním“ a „zmrtvýchvstáním“. Bylo to hodně intenzivní a mě tenkrát došlo, že se mi radikálně změní život a rozhodla jsem se pro odchod z práce…. Uběhl rok. Hodně transformační rok. Letos budu 3.dubna v noci v letadle směr Egypt a přistání je plánováno na 1:23 ráno 4.4. Tuším, že mne toho mnoho čeká. Těším se, ale jsem i trochu nervózní. Myslím, že to bude mazec.

No a to je důvod, proč bilancuji o týden dřív.

 

Myslím, že nastal čas se opět posunout někam dál. V soukromém životě i na těchto stránkách. Budou pokračovat, jen mám pocit, že trochu jiným způsobem. Ale tak to bude u většiny z nás. Je třeba uzavřít to, co bylo, bleskurychle si v sobě zrekapitulovat, co jsme se naučili, chopit se vlastní síly (téma měsíce března) a teď už to začít žít!!! Opravdu žít. Naplno. Konec testování, jdeme na to! Už žádné oddělení „pozemského“ a „nebeského“, „duchovního“ a „materiálního“. Obojí naráz a s něčím navíc. Je čas odhodit závoje i iluze. Dokončit iniciační cestu duše a plně se chopit svého posvátného úkolu. Jít za tím, co nás naplňuje. Jít za hlasem svého srdce. S odvahou a důvěrou. Říct si o to, po čem skutečně toužíme. „Teď“ je ten správný čas.

 

No a jsme u tématu měsíce dubna

Hilarion to píše krásně v channelingu na tento týden. Lenka Chudějová (www.mandalysposelstvim.cz) ho ale „předběhla“ :-D. Tady je její mandala:

 /album/a37/a04-duben-zamer-jpg//album/a37/kopie-04-duben-zamer-jpg/

Záměr ve spojení s naší vlastní silou je jako pevné paže lučištníka, který svým šípem přesně míří na cíl. Každý jeho sval slouží tomu jedinému záměru – trefit to, po čem touží. Stejné je tomu i s našimi záměry. Jestliže je procítíme každou částí své bytosti, dosáhneme vytouženého cíle. Pokud jsou i součástí naší životní cesty, není proč v jejich splnění nevěřit. A že zrovna teď nevycházejí tak, jak bychom chtěli? Nevadí. Právě teď se zrovna máme něčemu naučit a po zpracování situace se záměr vyplní s ještě větší silou a bohatstvím, než jsme čekali. Lenka Chudějová

 

 

Pro www.posvatnesrdce.cz Marie Kuchařová