Dneska "jen" 3 příspěvky

13.11.2010 14:14

Dneska jsem se DOST krotila!!! Sice jsem si původně naplánovala, že budu tvořit, ale myslím, že budu tvořit tak, že budu odpočívat. Alespoň máte čas se "nadechnout" :-).

 

Takže,

1) Listopadový surfreport od Solary - děkuji Selmě za krásný překlad

2) Energie Nové Země je již ukotvená a začíná to být hodně znát, nicméně si ještě některé věci "sedají" a leccos se pořád čistí. Moc hezky je to vidět na tom, co se děje na nebi - chvíli veliká nádhera, pak těžká mračna, někdy azurová modř a jindy černo (ale ještě jsem neviděla černo po celé obloze, vždy někudy prochází paprsky a prosvítá čisté nebe...). I ten vichr, který se prohání po celé zemi je více než symbolický, stejně jako proměny počasí. Většinou jen v úžasu hledím a vnímám. Nicméně se mi podařilo pořídit pár snímků. Nevystihují sice přesně tu nádheru, kterou jsem viděla očima i srdcem, ale alespoň taková "ochutnávka". Koneckonců v reálu jste si jiště všimli sami. (Mimochodem, když jsem byla minulý víkend na Moravě, tak jsem v úžasu sledovala obrovského oblačného anděla, který se vznášel nad Brnem (téměř přes třetinu nebe, které jsem měla v zorném poli přes přední sklo). A když jsme jely druhý den do Olomouce a na Svatý Kopeček, tak tam byl zas a pak se proměnil v dva. No, nádhera.

Proměny ale nejsou vidět jen na nebi, ale i na Zemi... všimli jste si? A samozřejmě i v nás lidech, v našich srdcích...... těch změn je velmi mnoho.

3) No a opět trochu Pohlazení - tentokrát v podobě Afrických rytmů.

 

Tak krásný víkend a snad pro vás 13. bude šťastným dnem. Pro mne vždycky byl. Ani jsem možná netušila jak moc... to zjišťuji právě dnes (pro Petru T.).

 

S Láskou Vaše Posvátné Srdce M.