DĚTSTVÍ - ČAS UTVÁŘENÍ (součástí Školy Žít sebe)

13.12.2011 16:46

 

 

Dětství patří k nejdůležitějším úsekům našeho života. Učíme se poznávat sebe sama, vnímat svět, ovlivňují nás máma a táta (přítomní i nepřítomní), další dospělí i děti v našem okolí. Rozeznáváme "role", které "hrají" ostatní a volíme si úlohu svoji. Poznáváme prostřednictvím svých smyslů vnější svět, zabydlujeme se v něm anebo z něj prcháme do světů vnitřních. Podle toho, co nám zrcadlí okolí odvozujeme svoji vlastní hodnotu a stavíme základy pro celý náš život.

 

Toto období má zásadní důležitost a vliv na kvalitu celého našeho života. Utváříme v něm svá přesvědčení o hojnosti či nedostatku, podle toho, jak jsme v tomto období obdarováváni a přijímáni. Rozhoduje o našem NASYCENÍ.

 

O tom všem bude lednový díl školy ŽÍT SEBE. Proto, chcete-li "dovyživit" svoje dětské potřeby, zvědomit si vlastní nastavení v oblasti partnerských vztahů (které se pod vlivem rodičovských vzorů či "antivzorů" utvářejí v tomto období), (o/u)zdravit vztah ke svému tělu a DÁT SI ŠANCI KE ZMĚNĚ více ŽÍT SVOJI PŘIROZENOU PODSTATU, zvu Vás na druhé setkání školy sebepoznání a plného prožívání života ŽÍT SEBE.

 

Setkání probíhá od pátku 6. ledna do neděle 8. ledna 2012 v Příbrami v Centru pro vnitřní a vnější harmonii.

 

Škola je OTEVŘENÁ. To znamená, že můžete přijít na tento konkrétní díl, i když jste nebyli na přechozím (ŽIVOT PŘED ŽIVOTEM, ZROZENÍ, ROK NULA). Můžete a nemusíte pokračovat. Záleží na Vás, zda Vás škola osloví natolik, že budete chtít projít i dalšími šesti obdobími (svého) lidského života nebo absolvujete pouze tuto část.Víkendové setkání stojí 2600 Kč a je nutné se na něj předem přihlásit. (Přihláška ZDE.)

 

V pátek začínáme od 17 h a absolvujeme první 3 hodiny. Pokračujeme v sobotu od 9 h do 18 h (s hodinovou pauzou na oběd). V neděli "jedeme" nepřetržitě od 9 h do cca 14 hodin. Ovšem minule jsme končili až kolem půl čtvrté, tak prosím počítejte s časovou rezervou. "Přespolním" mohu doporučit cenově dostupné ubytování pro přespání, příbramští jdou většinou domů. Na jídlo si můžete dojít do blízkých restaurací nebo si můžete přinést svačinu. Čaj a káva jsou k dispozici na místě.

 

Další informace o škole naleznete zde. Případné dotazy ráda zodpovím na čísle 773 473 855 nebo na mailu projasneni@seznam.cz.

 

Ohlédnutí:

Po "vyzkoušení" prvního dílu školy se rozhodli pro pokračování všichni účastníci. Každému škola přináší něco jiného, ale KAŽDÝ vnímá proměnu ve svém životě. Někdo více zemsky, druhý zase duchovně. Každý podle svého nastavení. Dovoluji si pro Vaši představu "anonymně" ocitovat vyjádření jedné z účastnic, které mi poslala na základě absolvování prvního setkání, ve kterém jsme prošli ZROZENÍM:

 

"Cítím, že Tvá škola přinese mnohem víc, než si jsme všichni zúčastnění schopni uvědomit. Začala otevřením brány a dál proběhne v tak důležitém roce, kdy se mění energie, postavení planet...vše se transformuje a přetváří. Už to, že nikdo neodstoupil a budou přibývat další, svědčí o nárůstu nejen lidského potenciálu. Při myšlence na školu, vnímám vnitřní chvění, očekávání změn, které nejsou vůbec totožné s mým dosavadním životem. Novým zrodem nastala celková přestavba mého nitra a tím i následné přestavby mého nejbližšího i vzdálenějšího okolí. Směr k sobě se stává intenzivnější, naléhavější a naprosto prioritní. Jsem si jista, že po ukončení školy, ne-li již během ní, se stane mým nejspolehlivějším rádcem má vnitřní moudrost, kterou budu jen tiše sdílet s ostatními a vyzařovat, bez nutnosti slov."

 

www.projasneni.cz