Channelingy, akce

08.08.2011 00:11

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

tak jsem opět zpátky v Čechách. V Egyptě jsem se měla báječně a přivezla jsem si spoustu inspirace. Některé věci jsem měla avizovány již předem (jako třeba naše cesty - viz sloupec vpravo na Úvodní stránce - a nový "look" webu), ale ještě se potřebovaly ustálit. Mimochodem - nový vzhled stránek u mne spustil dost silnou transformaci a otevírá další témata a energie a je to skutečně síla, ovšem příjemná. Tak si to užijte se mnou, chcete-li.

 

Začíná se také formovat nový článek k tomu, co náš čeká v příštích měsících - ještě ale musí dozrát a také mezitím potřebuji dodělat několik "restů" :-)).

 

Prozatím tedy alespoň několik moc zajímavých channelingů:

1) Kuthumi Agrippa a Máří Magdalena - k listopadu (především 11.11.11)

2) Bohyně Isis a Hathor hovoří o přijetí a léčení ženské energie v channelingu Pomoc při ukotvování světla

3) Opět Kuthumi Agrippa - s vtipně pojatým channelingem Změňte své drama a dalším 4) s názvem Intenzita současných energií (pravda z roku 2005, ale i tak aktuální).

5) Další zajímavý channeling je od Archanděla Michaela a má název Konce a začátky - jen škoda, že mi ten den bez času nepřipomněl dřív. Já ho měla o den dřív - poněkud jsem se zasekla na Vídeňském letišti a pak ještě i v letadle, takže původně 15 hodinová cesta se změnila v hodin 24... ale čas na letišti jsem strávila plodně - pracovně i soukromými chaty... a hlavně jsme se s Ahmedem nakonec šťastně shledali :-)), takže všechno OK.

 

Tak a ještě jednu pozvánku - do sekce Akce přátel jsem umístila informace o velmi zajímavých seminářích Lili Khousnoutdinové: Bohyně stařena - dárkyně moudrosti (s Katinkou Soetens); Sexualita po porodu, Kruh sester a Vědomý porod. A Lili ví, o čem hovoří - jednak je avalonskou kněžkou a pak - v pátek porodila krásného zdravého chlapečka!!! Ještě jednou gratuluji. 

 

To by myslím pro dnešek stačilo. Ostatně - již je 8.8. a tento den sám o sobě opět přinese další informace a energie.... Snad jen ještě - nezapomeňte sledovat informace o našich listopadových a prosincových cestách do Egypta.

 

S Láskou a radostí v Srdci,

 

 

Maruška