Čas oslav, čas rozjímání

09.11.2012 20:11

Čas oslav, čas rozjímání 


 

30.12.2012 – 02.01.2013

4 dny, 3 noci (z toho 2 noci v luxusním hotelu)

Cena 330 USD/osobu
 

Připadáte si, jako byste uvízli? Jako byste se náhle ocitli na poušti bez jediné kapky vody? Další rok končí, nový je před vámi a vy nemáte už žádné nové nápady ani sílu jít dál. Veškeré úsilí jakoby vyšlo vniveč a vy nevíte, kde vzít sílu pokračovat. Chcete odsud pryč, ale oáza se zdá být nekonečně daleko…

A už jste někdy byli na poušti? Většina lidí si ji představuje jako nehostinné a vyprahlé místo, ale není tomu tak. A pokud jde o vodu – nemusíte se plahočit až do oázy. Rozkrojíte kaktus a naleznete vodu – hrabete chvíli v písku a objevíte další… Poušť je ve skutečnosti plná života. A také energie. Je to nádherné místo plné proměn a překvapení. Život zde není lehký a musíte být neustále ve střehu, ale pokud se ztišíte, uslyšíte její hlas a budete-li respektovat její pravidla a přání, pak vás obdaruje dechberoucími scenériemi, vhledy, novou energií a novými nápady.

Ztište své myšlenky a uslyšíte mnohé – poušť, Matku Zemi, Boha i své vlastní Vyšší Já.

Žádné telefony, maily… jen vy a nekonečnost – pocítíte propojení s Vesmírem a vším živým na této planetě. To je skutečný dar pouště. Napadá vás nějaký lepší?

 

 

30.12. – hotel Sands Bahariya (https://www.shoreshotels.com/Hotels.aspx?HID=12) – polopenze

31.12. – safari v poušti, oslava nového roku v Bílé poušti

01.12. – meditace v Křišťálové hoře, Černá poušť a návrat do hotelu

02.12. – návrat do Káhiry

 

Doprava, jídlo a nealko v poušti plus campingové vybavení v ceně

 

 

Více informací na hammockadventures@email.cz