Bouře v nás - TEĎ!!!

29.10.2012 22:08

Bouře v nás - TEĎ!!! - doplněno

V posledních dnech jsem zahlédla několik jemných náznaků, které dnes vykrystalizovaly v pocit "ANO". Pokud se tento pocit ozve i ve vás, připojte se.

 

Těch náznaků bylo víc: V Malé mořské víle mne rozechvěla zmínka o kameni, který utišuje bouři, nedávno jsem si četla Kryonův channeling, kde hovoří o tom, že my jsme SOUČÁSTÍ GAII a že můžeme ovlivňovat počasí - v tom smyslu, že můžeme požádat o jakousi "spolupráci" a že můžeme odvracet "přírodní katastrofy" (neřekl to, ale vnímám tam důležitost prvku soucitu namísto strachu). Před dvěma dny jsem viděla na FB několik výzev (v angličtině) ke společné modlitbě či meditaci za utišení či odvrácení hurikánu valícího se na Ameriku a před krátkou dobou přidal Ahmed na FB dvě videa - v tom jednom muž ukazuje, jakým způsobem se dá změnit "vzorec vanoucího větru" a dá se s ním krásně spolupracovat a dnes Ahmed přidal své video, kde ukazuje, jak rozvibrovat vodu v sobě a následně i navenek (bohužel je to nahrávka na telefon, tak mu není moc rozumět, ale obraz myslím stačí). No a v neposlední řadě jsem si všimla, že někdy, když je klid a já vezmu Adámka za obě ruce, tak cítím jeho vibrace v dlaních. No a to všechno se ve mně nějak poskládalo, abych si uvědomila možnosti, které máme a že je právě TEĎ (rozhodně pro mne ano) nejlepší čas k tomu, začít spolutvořit a učit se pracovat s živly. Jsou našimi "živlovými" bratry a sestrami - jsme přeci součástí pátého (všezahrnujícího) živlu (elementu) - lásky.

 

Obvykle se nepřidávám k výzvám na zásah do bojů apod, ani neposílám nikomu energie a lásku, pokud o to sám nepožádá, ale tentokrát mám pocit, že je to jiné. Prostě jsem ráno najednou usedla, zopakovala si Tři vědomé nádechy a pak se obrátila k té bouři (či hurikánu). Snad proto, že mám dojem, že je to určitým odrazem vichřic a bouří, které se odehrávají v nás, tak proto jsem tuto bouři pocítila uvnitř sebe - cítila jsem její obrovskou sílu a zároveň tím, že byla v mém těle (které splynulo s Gaiou), tak byla zároveň poměrně malá. I přesto jsem k ní ucítila respekt a hovořila k ní: "Sestro/bratře, cítím úctu před tvojí silou a vím, že dokážeš mnohé. Vidím tvou krásu, i když není zdánlivě na první pohled patrná. Vidím však i tvůj potenciál a prosím tě, obrať svou sílu do míst, kde neublížíš nikomu a ničemu živému. Obrať se tam, kde uvidíme tvou sílu a nádheru, ale i moudrost. Neubližuj ničemu živému."

Toto opakuji průběžně celý den a cítím klid. Nevím, zda se to povede. Jen dělám to, co cítím. Chcete-li se přidat, budete vítáni. Otevírám se nyní i pro spojení s vámi. Spojení v srdcích ke společnému záměru. Stačí vnitřní propojení beze slov (či slovy, která si sami vyberete).

 

S Láskou,

 

 

M.

 

 

P.S.: POZOR! Vedlejší účinek - utišuje a přesměrovává i bouři emocí v nás a kolem nás a zesiluje lásku!!!

 

30.10.2012 - 15:00 - Ačkoli bouře do New Yorku dorazila, přeci se cosi proměnilo...

Dvě fotografie, které hovoří za vše.

 

Dvojitá duha se dotýká Manhattanu - konec bouře a začátek obnovy.