Archanděl Michael a Splněný sen - plus dodatečné příspěvky

04.07.2011 20:44

 

Včera jsem do Poselství přidala i jedno velmi zajímavé od Archanděla Michaela - hovoří mimo jiné o tom, že "planetární srdce bude (bylo) překalibrováno kosmickými frekvencemi světla prostřednictvím časového kódu posunu, který se zaměří na dva body planetární mřížky - komplex Stonehenge v Anglii a Gizu v Egyptě".

Pravidelní čtenáři vědí, že jsem spojena s oběma místy a je nádherné, co se děje právě teď... čirou "náhodou" byla do Anglie povolána žena (dívka), která se s námi chystá na příští cestu - a podle jejího přání jsme tuto cestu i upravili (a nejen proto se tato cesta jmenuje Splněný sen). Cítím z Egypta velmi silné volání (a nejen to Ahmedovo :-D). Cítím změny, které se tam chystají a vím, že je čas na další cestu. Pokud i vy cítíte toto volání při čtení těchto poselství a plánu cesty, neváhejte a pojeďte s námi. Nebudete litovat...

 

 

Brzy se opět ozvu - jednak jistě dorazí nejnovější Hilarion a také je čas na článek pro měsíc červenec (mám dojem, že bude spíš rovnou i na srpen - velmi to souvisí).

 

Krásné sváteční dny volna

 

22:55 - tak jsem tu ještě dřív, než jsem čekala. :-D Málem bych zapomněla, že jsem přidala i jeden film a jeden dokument do Probouzení (Můj soukromý měsíc a Krásná zelená - oba naleznete zde) a to by byla škoda, protože oba stojí za to - díky múzám za připomenutí :-)). No a do stejné záložky se dnes přihlásily ještě tři příspěvky:

1) Vzkaz od Zlaté dušičky - Věřte svému srdci

2) Básničku Mé srdce plné je lásky - od Tany (půjčila jsem si od ze stránek Petry Tomiškové) - je úžasná

3) Nejaktuálnější vzkaz od Févy ze stránek "anjelská" - o tom, že nyní jsme vedení vědomím 4 bytostí - Krista, Thovta, St. Germaina a Melchizedeka.

 

Tak to je pro dnešek opravdu vše. Krásné sny, 

 

Maruška