Aglaia Nova - Jarka Křížová

23.01.2011 21:43

 

 

Pár slov od Jarky

Coby kreativní blíženec jsem od střední školy "potkala" slušnou řádku životních rolí. Pracovala jsem jako úřednice v kanceláři, za poštovní přepážkou, vyzkoušela si činnost dopisovatelky regionálních novin, spoluzakladatelky a koordinátorky mateřského centra, práci obchodně-technického referenta, funkci firemního PR managera, kartářky, lektorky, masérky, průvodce energetickým ošetřením. Ty poslední čtyři pořád platí. Z toho ostatního stále čerpám.

 

Aglaia

Podle antických bájí byla Aglaia jednou ze tří Grácií. Její jméno vyjadřuje jas, záři, lesk, čirost, průzračnost, ale také vjem jasu.

 

Web - www.projasneni.cz

PROJASNĚNÍ znamená sluneční paprsek mezi mraky. Myšlenku, která náhle probleskne naší myslí. Příliv světla do míst doposud temných. Zjevení a objevení nových pocitů. Ujasnění si vlastních postojů. Pochopení... 

PROJASNĚNÍ je cesta. Proces, který stále pokračuje. Čím déle touto cestou jdeme a čím blíže jsme zdroji světla, tím více jasu vnímáme.

 

 

Pár slov o Jarce a její práci (či poslání?)

- Jarka je moje sestra - to už pozorní čtenáři těchto stránek dávno vědí. To ale není důvod, proč ji počítám do týmu. Tím důvodem je, že to ona mi pomohla se probudit - udělat si "jasno" - a pomáhá mi vidět některé věci i z jiného úhlu. Jarka je pro mne nejen sestrou a "kolegyní", ale i člověkem, kterého mám ráda a kterého si vážím. Inspiruje mne, občas "uzemňuje" (když si ještě příliš poletuji - naštěstí už ne tak často) a také mne občas léčí - chodím k ní na energetická ošetření i masáže a opravdu je vřele doporučuji. To, že se věnujeme této "práci" ještě neznamená, že máme úplně všechno hotovo a že nikoho nepotřebujeme!!! Na "projasnění" občas "lovím" - snažím se, abychom každá psaly o něčem jiném, ale chodím tam nechat si pohladit duši - tu a tam nějakým videem či článkem a úplně nejradši mám její "myšlenky k procítění".

- Zcela určitě na tyto stránky brzy přidám i některý z jejích projektů. A taky zkusím ulovit pár jejích fotek. Zjistila jsem, že mám jen tuhle a pak naše rodinné z dětství...

- A ještě něco o Jarce - Jarka je Živel!!! Který? To nevím - asi všechny dohromady. Jen vím, že umí být jako ony přínosná, laskavá i vlídná, ale když na to přijde, pak je divoká a naprosto nezkrotná. (ne že bych si někdy troufla to zkoušet :-D. Dobře, tak alespoň snad ne tak často.) Napsala bych toho víc, ale neumím to popsat slovy - spíš bych použila zvuky, se kterými "pracuje", ale to je v tuhle chvíli nepřenosné.

 

 Obraz - Sandro Boticelli - Primavera (heretiky též nazývaný Znovuzrození Marie) - Gracie jsou ty tři ženy tančící v kruhu