9.-24. dubna 2012 - Velká meditační cesta - rozděleno do 2 částí a přeloženo na září 2012 a jaro 2013

04.03.2012 23:05

9.-24. dubna 2012 - Velká meditační cesta

 

- po čakrách Egypta a po stopách bohů a faraonů Slunce

(16 dní)

 

s Milošem Matulou - autorem knihy ACHNATON A NEFERTITI, FARAONI SLUNCE, duchovním učitelem, terapeutem a autorem v časopisu Meduňka

 

„V pohádkách existují, pro šťastlivce dosažitelné, kouzelné louky na dně hlubokých studní. Takovou studní je lidská minulost a takovou kouzelnou loukou je tato země: tisíciletími přesazen do hlubiny, putuje zde člověk v jiném světle na základě toho, co uplynulo mezi posvátnými památníky kulturního počátku lidstva”.

Thomas Mann, zápis z knihy hostů v hotelu Winter Palace v Luxoru z 6. března 1930 (ukázka z mé knihy ACHNATON A NEFERTITI, FARAONI SLUNCE)

 

Pro hledání hlubšího pochopení starověkého Egypta je tato VELKÁ MEDITAČNÍ CESTA – PO ČAKRÁCH EGYPTA A PO STOPÁCH BOHů A FARAONů SLUNCE fascinující cestou objevů. Cestou otevírání všech čaker na bázi mikrokosmu i makrokosmu: tedy vnějších čaker (=Egypta), tak i vnitřních čaker (= našich vlastních). Je to cesta domů, do země, která kdysi bývala naším domovem, ale i cesta domů = cesta k nám samým. Cesta do srdce i duše.

 

Podrobnosti zde.

 

 

Přihlášky posílejte do 15. března t.r.!!!