52.KT 2012

27.12.2012 21:06

Bájný Fénix povstává z popela? Příznačné pro tuto dobu myslím.

Obrázek jsem našla na FB stránkách Centrum pro vnitřní a vnější harmonii

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

poslední týden roku 2012 je za svou polovinou, zbývají už jen poslední 4 dny tohoto roku. I dnes mám pro vás pár příspěvků. Přesněji - čtyři :-).

 

1) Zahájíme opět Hilarionem.

2) Poté "štafetu" převezme Michell Manders Eloff - váhala jsem, zda toto povídání přiložit či ne a nakonec jsem jej přidala. Na začátku tohoto článku je vysvětlení proč. Jmenuje se Polibek smrti Štíra a Nový život.

3) O třetím příspěvku nebylo pochyb - Úryvek ze Solařina Surfreportu na prosinec 2012 - V přechodové zóně posunujících se světů. A i když je prosinec již ve svém závěru, stále má myslím smysl si toto přečíst. Obzvláště pokud patříte jako já k Solařiným "fanouškům" ;-).

4) No a na závěr takové pánské povídání. Tedy není to myšleno jako příspěvek pro pány, ale je to zajímavý dialog dvou mužů, kteří měli rozdílný "start" i rozdílné cesty a přesto se v mnoha bodech jejich "zjištění", zkušenosti a vnímání protínají. Je to video s názvem Jak dál po "konci světa"? a povídají si v něm Igor Chaun a Antonín Baudyš ml. Zajímavé slyšet jejich názory na některé teorie i "praxe".... Cítila jsem se být "u toho". A zároveň mi zůstalo "moje" vnímání. Rozhodně příjemné a dá se v něm dojít i k určitým "aha" momentům.

 

No a než přidám závěrečný obrázek, ještě jednu "pozvánku" - je určena těm, co jsou zaregistrováni na Facebooku a co by se rádi setkávali v Příbrami u různých příležitostí - meditačních, sdílecích, léčebných apod. Vytvořila jsem nové stránky (FB) s názvem Příbramská setkání (zatím jsou "v plenkách", budu na nich později ještě trochu pracovat). Jsou určeny nejen k virtuální návštěvě, ale třeba i k tomu, abyste zde sami sdíleli svoje vlastní "události" či tipy na zajímavé akce. Budu moc ráda, když se k nám připojíte - kliknutím na "To se mi líbí" i později svojí aktivitou a třeba i osobně na některé z oněch akcí...

 

A teď už slíbený obrázek:

"Chce to odvahu - vyrůst a stát se tím, kým skutečně jste." Zdroj: FB Interesting places

 

A teď už běžím podávat sirupek a prášky na teplotu těm "svým chlapům"...

Budete-li chtít, ještě se do konce roku "uvidíme" alespoň touto formou. Mějte se krásně a pokud možno mocně a ne nemocně.

 

S Láskou,

 

 

 

M.