51.KT - 2. část - ve znamení Kryona

20.12.2012 17:12

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

ač dnes přišlo i několik dalších poselství (a najdete je jistě na jiných webech), zveřejním dnes opět jen dvě a k nim takový doplňkový článek ode mne. Všechny tři příspěvky jsou kryonovské... Už když jsem je překládala (jeden z angličtiny a jeden ze slovenštiny), cítila jsem, že to je "ono". Že to je nesmírně důležité a spěchá to a cítila jsem velikou pomoc a podporu, abych to stihla včas. A pokud Kryon není váš "šálek kávy" nebo pokud na vás tato poselství nezapůsobí, tak snad příště přijdu s něčím, co vás potěší víc... :-). Ale teď už ke slíbeným příspěvkům:
 

1) Co se stane - channeling přijatý v říjnu 2011 a pojednává právě o tomto období (myslím tím prosinec t.r.) a o tom, co je potřeba "zpracovat", ale i dalších tématech...

2) Čas říct sbohem - posledních 18 let. Toto poselství se mnou naprosto rezonovalo. Snad i proto, že jsem tímto směrem už nějakou dobu vedena... Kryon zde mluví o tom, co se nyní ve světě odehrává (zejména na Blízkém východě) a o tom, že je nás velmi potřeba. A také o tom, co bude následovat příštích 18 let "setí"... a dále. Jediné, čím si nejsem jistá a co na mě působilo tak nějak zvláštně, byl dojem, že se cosi změní i v poselstvích od Kryona. Jakou formou to bude dál...? A bude to ještě fungovat jako doposud nebo bude úplně všechno jinak? No, však uvidíme. Nechme se překvapit.

3) A protože se v těchto channelinzích objevila 2 témata, která by možná mohla působit lehce matoucím dojmem, napsala jsem k nim takové doplnění s názvem Dodatek ke Kryonovi.

 

A ještě závěrečný obrázek. Skvělý "recept" jak přijmout obě polarity, co říkáte?:

Zdroj: FB Probuzení * 2012 * - Awakening * 2012 *

"Bez temnoty (tmy) nic nevyroste, bez světla nic nevykvete."

 

 

Užijte si zítřejší den naplno. Nezapomeňte jej náležitě oslavit! Ať se děje co se děje, mějte úsměv na rtech i v duši, oči rozzářené a srdce naplněné láskou. To je myslím nejlepší recept do každé nepohody... i do pohody! :-)

 

Pokud bude fungovat internet a pokud jej ještě budeme potřebovat ke komunikaci ;-) ozvu se nejspíš ještě v neděli. Krásný a pohodový pátek a celý víkend.

 

Mám vás ráda,

 

 

M.