51.KT - 1. část

18.12.2012 00:19

´Věříme tomu, co vidíme.´... A co tedy děláte, když jste ve tmě?

- Yann Martel, Life of Pi

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

je to tady. Posledních pár dní a budeme "v polovině 36letého okna". Ještě pár dní a budou za námi všechny ty spekulace o 21.12.2012. Ještě pár dní a staré skončí a nové může začít... Je čas jen na to opravdu podstatné. A tak přesně v souladu s tím se "poskládaly" i dnešní příspěvky. Mám pro vás jen tři! A všechny spolu souvisí...

 

1) Tím prvním je Hilarion na tento týden. Tak nějak mě napadlo o něm něco napsat, tak jsem si zadala toto jméno do vyhledávače a odkázalo mne to na anglickou Wikipedii. A vyrazilo mi to dech. První, co jsem uviděla, bylo, že Hilarion se narodil v Tabatě, jižně od Gazy, v Syrské Palestině!!! A že studoval rétoriku v Alexandrii... No comment. Snad jen - přečtěte si dnešní poselství, je opět nádherné a silné.

2) Druhé poselství je od Kryona a má název Instrukce pro Staré Duše. Je to jedno ze tří poselství, která pro vás na tento týden chystáme. Vnímám tuto trojici jako velmi zásadní. Tyto channelingy nebyly přijaty ve stejnou dobu (vezmu-li to lineárně) a nikde není uvedeno, že by k sobě patřily a přesto nás na ně Kryon navedl - a to doslova "last minute" - a cítím, že nám pomáhá i s překládáním, aby se to vše stihlo. Jsou zde informace, které jsou zcela zásadní a myslím, že i velmi důležité pro to, abychom mohli zacvaknout poslední dílky této části "skládanky" na své místo a abychom mohli v pátek v klidu, míru a radostí oslavit tento "milník". Abychom mohli konečně s úlevou pustit vše, co jsme dosud drželi. Veškerou tíhu a obavy... Takže pokud je Kryon i vaším "šálkem kávy", pak se na tyto stránky ještě vraťte. Nejpozději ve čtvrtek 20.12.2012 (pokud se to povede a já věřím, že ano) sem umístím i zbývající dva channelingy. Jsou trochu delší, tak to zkusím stihnout co nejdřív.

3) No a do třetice video. Je sice v angličtině, ale to myslím vůbec nevadí. Když jsem ho viděla poprvé, tak šla slova úplně mimo mě a při dalším shlédnutí jsem je vnímala jenom proto, že jsem slíbila předat ve stručnosti obsah. Ono pracuje na úplně jiné úrovni. Jmenuje se Template Portal.

 

Doporučuji číst, sledovat a hlavně VNÍMAT v klidu a pečlivě - se srdcem otevřeným. A klidně si to i párkrát zopakovat. ;-)

 

Tak vám přeji co nejklidnější a nejharmoničtější týden a nejpozději ve čtvrtek "na viděnou".

 

S Láskou,

 

 

M.