50.KT 2012

10.12.2012 21:12

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

energie a pocity se poměrně rychle střídají a myslím, že se odrážejí i v počasí venku. Momentálně cítím příjemné rozechvění... Znovu připomínám, že ve středu se můžeme společně setkat v Příbrami a zvu samozřejmě i nepříbramské... :-). Místa ještě jsou. 

Cítím, že není čas na nic, pod co bychom se nemohli "stoprocentně podepsat". Žádné kompromisy a žádné možná. Prostě jen "ano" či "ne" (případně možná jednou se vrátím, ale teď ne).

A tak dnes bude příspěvků v podobě článků o něco méně. Místo toho pro vás mám pár typů na dárky.

 

1) Snad ani nemohu nezahájit  Hilarionem ... :-). <3

2) A Kryon by v této sestavě také neměl chybět. Prozatím ve slovenštině. Pokud patříte mezi ty, kteří už slovensky nerozumějí tak snadno, pak vás snad potěší, že na překladu do češtiny se již pracuje. Tedy Jitka jej překládá :-). Tento channeling je z roku 2001 a nese název Mřížka a DNA.

3) A do třetice ještě článek od Jennifer Hoffman - Energie v prosinci 2012.

 

No a teď ty slíbené typy na dárky:

1) Ten první sice není "dárek k Vánocům", ale může být úžasným dárkem pro vás. Je to pozvánka na Noc s lahvičkami Aura Soma. Když jsem to četla, úplně se mi rozbušilo srdce... Pro mě je to teď ještě nereálné :-( (Adámek se v noci budí a baští jenom mlíčko "z originál balení" - ode mě), ale budu doufat, že podobná inspirace Evě přijde znovu. Pro tuto chvíli je to ovšem ojedinělá akce, takže pokud i vám se srdce rozbušilo, určitě vyražte. Musí to být vážně úžasné... MAGICKÉ!

2) Druhý typ už je skutečně na vánoční dárek a to klidně i pro vás... Jde o poukázku na energetické ošetření a to za výbornou cenu! Takže dárek dvojnásobný... Zbývají dva týdny do Vánoc, tak je nejvyšší čas - vzhledem k tomu, jak náročné někdy bývají předvánoční přípravy, i jak náročný bude prosinec, bude se to hodit... :-D.

3) Dále je tu dlouho očekávaná kniha Miloše Matuly 2013 - Hvězdná brána k Novému věku. Vytištěná teprve před několika dny, takže opravdu můžu říct, že se jedná o "horkou novinku" :-), která může být výborným typem na čtení (nejen) za dlouhých a chladných zimních večerů, abychom věděli, nač se v tom nadcházejícím věku připravit, či spíše těšit...

4) A na závěr ještě připomenutí Mandalového kalendáře pro rok 2013. Přišel mi tento týden a je náááádherný! Pro ty, kdo dosud žádný kalendář od Lenky Chudějové nemají, tady je ochutnávka z toho minulého. Jde o mandalu a poselství na prosinec 2012 (teď) - Smíření. Překrásné a naprosto výstižné.

 

A než se s vámi pro tentokrát rozloučím, ráda bych připomněla jednu úžasnou písničku a neméně úžasného interpreta. Minulý týden uplynulo od jeho smrti 32 let. Věřím, že by měl (má) radost z toho, že jeho sny a přání se naplňují... John Lennon a Imagine.

 

A ještě závěrečný obrázek (ten mě vážně "dostal") i s připojeným textem.

❤ ❥ ❤ Už jsme jedno. Myslíme si ale, že nejsme. Naši původní jednotu musíme znovu objevit.  ❤ ❥ ❤

✉  Thomas Merton

❣❣ Ego trvá na oddělenosti, protože tím podkopává spojení s opravdovým já. V momentě, kdy si uvědomíme a respektujeme naše propojení se všemi ostatními, se vzduchem, který dýcháme, s vodou, kterou pijeme, se Sluncem, na které se spoléháme a nejpodstatněji s neviditelným Zdrojem, kterým jsme oživováni, se může naše ego vrátit na správné místo.❣❣

✉  Z knihy Proměna od Dr. Wayna W. Dyerahttps://www.novoucestou.cz/

Zdroj: FB stránky Probuzení * 2012 * - Awakening * 2012 *.

❤ ❥ ❤ Už jsme jedno. Myslíme si ale, že nejsme. Naši původní jednotu musíme znovu objevit. ❤ ❥ ❤
✉ Thomas Merton

❣❣ Ego trvá na oddělenosti, protože tím podkopává spojení s opravdovým já. V momentě, kdy si uvědomíme a respektujeme naše propojení se všemi ostatními, se vzduchem, který dýcháme, s vodou, kterou pijeme, se Sluncem, na které se spoléháme a nejpodstatněji s neviditelným Zdrojem, kterým jsme oživováni, se může naše ego vrátit na správné místo.❣❣
✉ Z knihy Proměna od Dr. Wayna W. Dyera
 
https://www.novoucestou.cz/ 

 

A to je pro dnešek opravdu vše. Krásnou dobrou noc či jiskřivý a prosluněný den.

 

S Láskou,

 

 

M.