50.KT 2012 - 2. část

15.12.2012 21:12

Autorka: Cheryl Yambrach Rose-Hall, název: "Poselství boží (nebeské) spirály"

Pozn.: Tato malba (2/3) původně vznikla na požádání od Gregga Bradena a byla určena pro jeho knihu. Nyní Cheryl pocítila inspiraci k dotvoření poslední třetiny...

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

stále více se přesouvá "nebe na Zem" a my stále více tvoříme ze svého nitra, ovšem zároveň i v napojení na oba "zdroje" - ten nahoře i ten dole. A dnes tedy budou v souladu s tím převažovat příspěvky tzv. "pozemské", i když tímto označením nás vlastně odděluji, ale tak to rozhodně není myšleno... snad mi rozumíte :-).

 

Začnu ale tradičně poselstvími od dvou milovaných "bytostí":

1) Kryona - Rekalibrace Lásky - opět ve slovenštině, ale můžete se těšit i na českou verzi. Pamatuji si, jak silně na mne ten channeling zapůsobil, když jsem ho tuším v srpnu slyšela v původní verzi - plakala jsem. A o to víc, že jsem přesně to a ještě detailněji cítila, slyšela a prožívala ještě před tímto poslechem...

2) Jeshuy - Střed Slunce. Nejlépe jej myslím vystihuje Denisa (autorka překladu): "Jedná se opět o velmi krásné a inspirativní poselství, která nás vede jak jinak, než k sobě samým. K přítomnému okamžiku a k tomu, že vždy můžeme změnit cokoli chceme. Můžeme změnit svou minulost, budoucnost... vše je provázané. Toto poselství opět potvrzuje to, co jsem vám psala v minulém newsletteru. Nevěnujte pozornost všemu okolo, všem těm předpovědím a různým radám. Dovolte, aby vám poradila vaše duše, vaše pocity. Každý máme svou jedinečnou cestu. Budoucnost každého z nás je jiná a je přesně taková, jakou si ji uděláme a mění se každou minutu podle našeho vnímání a cítění. Zaměřte se na přítomný okamžik a na to, aby v něm vaše srdíčko plesalo, to je ten nejlepší předpoklad pro zářivé zítřky."

 

No a teď tedy k těm "pozemským" ;-) příspěvkům:

1)  Katarina Lonne Mytna  (možná ji znáte z videa s Igorem Chaunem): Čo sa deje v tieto dni?... Vzdávanie sa potreby. Naprosto "sedí".

2) Skvěle aktuální situaci vystihl i Antoním Baudyš (a on to již tradičně odvážně zveřejňuje i na server iHned.cz!!!): 2012 - Z dobrého do ještě lepšího.

3) Ještě něco od Jana Bílého: Deset rad pro muže v krizi - podotýkám, že i jako žena jsem v tom nalezla dost informací, které mi pomohly lépe pochopit...

4) No a pár větiček i ode mne. Poslední dny jsem ponořena do tvoření ohledně Kryona, ale jsem zároveň vedena i ke sledování politické situace (což mne velmi překvapilo, ale často je to i zábava - tedy pokud jde o politiku v ČR...) a cítila jsem, že bych k tomu měla opět něco napsat. Takže tady je malý příspěvek - Srdce vs rozum? Prezidentská volba.

5) A ještě jeden typ na dárky - sluneční hrnky.

 

No a rozloučím se dnes písní, která mne rozbrečela. Byly to slzy odcházejícího trápení, které bylo usazeno hluboko uvnitř, i radosti nad pochopením... A to při poslechu této české verze od Václava Neckáře i při poslechu originální verze od Leonarda Cohena a Nicka Cavea... Suzanne... (to k tomu dnešnímu poselství od Jeshuy...)

 

Možná, že už zítra či pozítří přidám další příspěvky. Nechtěla jsem toho dávat moc najednou, ale tohle všechno si o přidání přímo říkalo... Však vy už si dokážete sami najít to, co vás osloví.

 

Krásný zbytek víkendu.

 

Kéž jsou všechny bytosti šťastny - všechny! Bez rozdílu...

 

 

 

M.

 

Zdroj: FB Michaela Suchardová (ale i mně už přišel také mailem - MK)

Včera po cestě z Brna do Prahy jsem u dálnice viděla panely, které mne zaujaly a nezdály se mi komerční. Dnes jsem dostala email se slovy a obrázkem panelu:-)
"Milí Moji, včera cestou z Prahy jsme tyto dva nádherné panely viděli u dálnice... Jeden je i na Rudné, jinak většinou v Čechách. Sestřenice s přítelem udělali sbírku a již je cca 20 bilboardů rozseto po naší republice. S láskou"
Tak to je DOST DOBRÝ:-)