47. KT 2012

18.11.2012 23:55

Každého rána je znovu netrpělivě očekáváno zrození světa, během něhož je všem živým bytostem darován život. To je Atonova podstata. Aton nehřál svými paprsky pouze Achnatona, ale Achnatona společně s Nefertiti. Aton je láskou, která nutí všechny živé bytosti, aby žily vedle sebe v harmonii. Tuto metafyzickou lásku na zemi reprezentoval královský pár, tedy Achnaton a Nefertiti. Proto nastává období nového zobrazování královského páru, který dává svoji lásku na odiv všem. Z nápisů se dozvídáme, že byl král, Atonův služebník, přesto jedinou bytostí, které se její božský otec dal skutečně poznat.
Ukázka z  knihy ACHNATON A NEFERTITI, FARAONI SLUNCE - od Miloše Matuly

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

touto krásnou ukázkou zahajuji další týden společného bytí, žití a sdílení. A ve stejném duchu bych dnes chtěla pokračovat. Příspěvků je dnes hodně a jsou každý z trochu "jiného soudku" a v jiné energii. Snad si zde každý najde to své a doufám, že budete mít tu trpělivost a dočtete až dokonce alespoň tento úvodník ;-).

 

1) Jako první je tu již tradiční Mistr Hilarion a opět krásně a s láskou vysvětluje, proč cítíme co cítíme a že je to V POŘÁDKU.

2) Z dalšího příspěvku mám opravdu obrovskou radost. Je to totiž překlad historicky prvního poselství od Kryona skrze Lee Carrolla, které bylo vloženo na stránky kryon.com (Lee channeloval již 10 let před tím, ovšem teprve v roce 1997 začali tato poselství zaznamenávat a dávat je na web). Opět ale zdůrazňuji, že toto poselství není ani v nejmenším zaastaralé. Naopak! Kryon hovoří o tom, jakým způsobem jsme často řešili (a někdy stále ještě řešíme) své problémy a ukazuje nám, jak najít skutečná řešení a nikoli "únik"... Channeling se jmenuje Zlatý podnos. Je opravdu krásný. A pochopitelně jej již najdete na našem novém webu www.kryon.webnode.cz

3) Dále zabrousíme do trochu "jiných vod". Ačkoli Jeshuu z těchto stránek "důvěrně" znáte, tak tentokrát je jeho poselství předáno prostřednictvím Barbary Bessen. Poselství se jmenuje Boží ochrana a mne osobně na tom nejvíce zaujala informace, která mi vysvětlila něco, co jsem také již cítila, jen jsem netušila "odkud se to bere". Záležitost, o které hovořím, je ta, že mnozí "channelují" Ježíše, ale mnohdy z toho cítím leccos, jenom ne Jeshuu. No a teď to zapadlo do sebe... Ale channeling je nejen o tomto.

4) A dále je několik "bodů" o tom, jaké jsou naše "úkoly" v životě - příspěvek se jmenuje Není čas vyčkávat, je čas konat. Není to skutečná výzva "k akci", ale spíš k tomu, abychom jednali podle toho, co cítíme, říkáme, předáváme dál... abychom nekázali vodu a nepili víno, jak se říká. Respektovala jsem původní název.

5) Pak je tady také krásné podobenství / příběh Dvě nádoby.

6) Již před pár dny jsem na tento web přidala další výzvu s názvem Palestina. Není to příspěvek úplně pro všechny. Velmi mne potěšilo, že tentokrát reagovali především muži. Ze srdce jim za to děkuji. <3 Pokud s vámi tato výzva "ladí", otevřete jej znovu - na začátek jsem přidala obrázek, se kterým můžete "pracovat".

7) Pod šťastným číslem sedm přidávám video od Jaroslava Duška, který tuto vážnou notu poněkud odlehčí. Jedná se o 16minutové video na téma Jak být svobodný? Gossscha jej pojmenoval Když si Božství obléká lidskou podobu...

8) No a na závěr něco, co jsem slíbila již minule. Do záložky Tipy jsem přidala rubriku Dárky. Ještě tam myslím pár tipů přibyde později. Tentokrát vás zvu k prohlédnutí (a třeba i zakoupení) třech možných dárků - nádherného Kalendáře mandal pro rok 2013, knihy  Ženské příběhy  a ženského summitu Ženy ženám. Nedejte se zmást. Poslední dva jmenované nejsou "ryze ženské" dárky. Jsou určeny i mužům, kteří nám chtějí lépe porozumět a třeba díky tomu změnit některé věci ve společném soužití... Prosím, neposílejte mi tipy na další dárky. Nechávám se v tomto vést svou intuicí a vybírám jen to, co mne samotnou oslovilo a co na mě "samo zavolalo": "Dej mě na stránky!" :-)

Mimochodem - přemýšlela jsem nad tím, zda i muži mají své "cykly". Je známo, že ženské rytmy a cykly (pokud jsme v souladu se sebou a přírodou) jsou ovlivňovány cyklem měsíce a že se každý měsíc u nás střídají období (zhruba po týdnech), kdy jsme více či méně aktivní, více "navenek" či více "uvnitř"... každý měsíc procházíme různými fázemi bohyně. A jak je to u mužů? Také se u vás střídají taková období? A pokud ano, jste v souladu s Měsícem? Nebo se Sluncem? Nebo je to ještě jinak? Pokud jste to u sebe vypozorovali, budu moc ráda, když mi o tom napíšete... Ráda bych si rozšířila "obzory", ale hlavně bych chtěla třeba i já být vnímavější vůči vám, mužům...

 

Pokud jste dočetli až sem a nemáte náladu číst či sledovat cokoli a jste ve stavu, že máte poslední dobou "všeho po krk", pak i pro vás tu mám něco. Závěrečný obrázek :-D:

Zdroj: FB stránky Česko-ženský slovník

 

A to je pro dnešek opravdu vše. Kéž nás Slunce i humor provází celý týden (a dál)...

 

S Láskou,

 

 

M.