45.KT 2012

05.11.2012 22:31

Zdroj: FB stránky Probuzení * 2012 * - Awakening * 2012 *

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

jsem tu opět s nejnovějšími příspěvky. Možná jste si říkali, co to, že minulý týden byla jen jedna várka ;-), ale to je tím, že pro vás chystáme na příští týden překvapení - snad vás to potěší... Ale teď to ještě prozrazovat nebudu. Počkejte si na neděli 11.11. (pravděpodobně).

 

1) Když se tak hezky ta čísla připomenula, začnu 11. bránou 11:11 - Videi k mudrám. Shodou okolností (náhoda?) má 22.11.2012 (den ukotvování) premiéru i jeden (zdá se) zajímavý film - Atlas mraků.

2) Někteří z vás už možná objevili včerejšího Hilariona, pro ostatní vkládám odkaz.

3) No a do třetice opět jeden Kryon - Rekalibrace Gaii - je nejen o Gaie, ale spíše o našem vztahu s ní a hlavně o tom, jak Gaia, my a naše DNA můžeme spolupracovat, jak lépe komunikovat s Gaiou, se svým tělem, uzdravit se a také žít déle... Potenciály zde pro to jsou a Kryon nám dává určitý návod. I když větší část toho návodu vnímám "za slovy", v energiích...

4) A dnes ještě Jennifer Hoffmann - Síla uvědomění. Jennifer nás seznamuje s tím, jak se postupně učí "manifestovat" si věci do hmotné reality. Dobrá inspirace, řekla bych. Schválně - kolik z nás už to zvládá na 100%? Nebo alespoň na 50?

5) A celou sérii zakončím povídáním Jaroslava Duška a Mnislava Zeleného - příjemné a podle mne i zajímavé.

 

A rozloučím se obrázkem:

Egyptské přísloví: Království nebeské je uvnitř vás; kdokoli pozná sebe, může jej nalézt.

 

S Láskou,

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.