44.KT 2012

29.10.2012 19:22

 

Zdroj: FB stránky Tancujúca dúha

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

tak ačkoli jsem si myslela, že už se sem tento měsíc nic nevejde, tak přeci jen ano a mám z toho radost. Přidávám však jen tyto dvě fotografie, jednu Akutní Výzvu (Bouře v nás - souvisí s hurikánem blížícím se k Americe) a pak nádherný channeling od Kryona (prostřednictvím Leeho) - Most mečů. Tady je ochutnávka:

Zeptejte se Izraelců, zda chtějí nějakou další válku. Odpoví vám, že ne, ale že se bojí, že jejich nepřátelé jim jednu z nich přinesou. Kdo jsou jejich nepřátelé a co se mění, moji drazí? Vy si myslíte, že víte co se děje v Sýrii a Egyptě a Libyi? Opravdu si to myslíte? Dovolte, abych vám sdělil, že tam probíhá rekalibrace toho, čemu oni věří a kdo jsou jejich nepřátelé. Je to o tom, co chtějí od své vlády. Dovolte mi, abych vám řekl, co konec konců chtějí všichni z nich, a možná to 20 let neuvidíte, ale oni chtějí školy a nemocnice. Chtějí to, co máte ve vašich obchodech vy a chtějí svobodu v uctívání svého proroka bez toho, aby jim malá skupina vykládala pravidla, jak to mají dělat. Chtějí uctívat Mohameda svým vlastním způsobem a spatřovat v něm Boží lásku tak, jak jim to navrhoval. To je to, co právě probíhá. Je to boj. Problém je, že stará energie s tím bude bojovat, protože ztratí kontrolu, jestliže lidé dostanou to, co chtějí.

A je to pravda - na FB to vidím den co den. Sdílí to lidé ze všech zemí tzv. Blízkého východu a ačkoli je na těchto sítích jen malé procento lidí z těchto zemí, pak kdyby nic jiného, je to "předvoj". Vlajková loď. Nejčastěji to vídám u svých muslimských přátel. Opakují, že Mohamed je JEDNÍM z proroků a že oni ctí i ty ostatní (včetně křesťanských a židovských). Že mají rádi všechny lidi. Že terorismus je MIMO jakékoli náboženství. Že Alláh je jen jiné označení pro Boha - stejného Boha, jakého ctí miliony lidí na této planetě. Že Islám je jen jejich cesta k Bohu a že jejich Bůh je stejný jako ten náš - Láska. Hlásají (a konají) lásku a soucit... A právě proto mi udělal Kryon dnešním poselstvím (přijatým teprve před měsícem!!!) velikou radost.

A krom toho ještě k jiné části tohoto poselství - když jsem čítávala o tom, že se vše změní a staré systémy se zhroutí (finanční, zdravotní, politický apod.), věřila jsem tomu, ale říkala si, jaké to bude potom - že se to možná zhroutí velmi rychle, ale jak dlouho potrvá než se vytvoří něco nového a co bude mezi tím? Zdá se, že mé "obavy" byly zbytečné. Boží (a náš "zazávojový" společný) plán je dokonalý. Pracovníci Světla, Strážci, Majáky, Staré duše... jakkoli nás chcete nazývat - byli jsme rozmístěni rovnoměrně a nejen "mimo" systémy, ale i v nich. A tím, že všichni následujeme volání své duše, tak se nyní ukazuje, že jsme každý v té své sféře vykonal co šlo. No a to "nové" už je připravené (případně to průběžně vzniká). Takže není čeho se bát. Láska, soucit, duchovní hodnoty, lidskost... to vše proniká úplně všude a šíří se to geometrickou řadou... vidím to všude. A třeba někdy přidám víc.

 

To je pro dnešek vše.

 

S láskou,

 

 

M.

 

Zdroj: FB stránky Rumi

K této fotografii patří následující citát od Rumiho: "Loučení jsou jen pro ty, kteří milují svýma očima... protože pro ty, kdo milují srdcem a duší, neexistuje nic takového jako oddělení!"