43. KT 2012

22.10.2012 22:21

 

 

 

 

Zdravím vás milovaní,

 

Hilarionova channelerka si vzala dvoutýdenní dovolenou a tak jsem dnešní příspěvek připravila víceméně "z naší kuchyně" a vlastně všechny příspěvky spolu tak trochu souvisí... Doufám, že vám bude "šmakovat".

 

Oba obrázky z tohoto úvodníku jsou z cesty nazvané "Kochanie", kterou pro polskou skupinu připravil Hammock Adventures (Ahmed). Tyto fotografie na sebe bezprostředně navazují a jsou pořízeny v Bílé poušti před několika dny. Když jsem viděla fotky z této cesty, vzalo mě to "za srdce". Jedna krásnější než druhá a všichni cestovatelé byli krásně naladěni na stejnou vlnu a nádherně vnitřně zářili... Tai Chi v oáze, na poušti i na břehu moře (video) a ta meditace v pyramidě (fotky).... MŇAM! (Obojí naleznete na FB stránkách Egypt s Hammock Adventures CZ.

 

Zdá se, že se vnitřní inspirace opět rozproudila a tak jsem během chvilky napsala dvě krátká povídání - Být Marií a Tři vědomé nádechy - cítím, že na ten bude ještě něco navazovat, ale pro tuto chvíli to má zůstat takto. Prostě to použijte (pokud chcete) pro sebe - pro znovunabytí své rovnováhy, posílení a uvolnění.

A pak je zde alespoň jeden channeling. Když jsem ho slyšela, chtěla jsem původně jen "vytáhnout" několik vět, ale nakonec to dopadlo jinak. Jde o channeling Mistra Adamuse (Adama?) Saint-Germaina a Archanděla Michaela. Chan. se jmenuje Překročení Atlantské linie a je mj. i o tom, co to vlastně je Osvícení a k čemu že se to posouváme (posunujeme).

 

Dále jsem také připojila jednu "výzvu" - pozvání ke spolupráci na překladech.

 

Ještě zde mám pro vás jedno video. To už není od nás - jen jsem jej "náhodně" objevila, ale myslím, že sem celkem patří. Jmenuje se Time Stands Still (Čas stojí tiše).

 

No a na závěr vám chci poděkovat za vaše reakce k minulému článku o očkování. Ačkoli jsem měla pocit, že jsem to již uzavřela, tak se docela rozproudila čilá konverzace. Ta mi ovšem potvrdila jedno - že ať jste se vy nebo vaši přátelé a blízcí rozhodli pro kteroukoli variantu, pak to bylo vpořádku. Jde o to vědomé vnitřní rozhodnutí - buď to přijmout nebo odmítnout, ale musíte se s tím vnitřně ztotožnit a cítit, že to je i v souladu se zájmem vašich dětí (třeba i formou určité lekce - jak se něco naučit) a pak je to vpořádku, ať je to jakákoli volba.

 

Přeji vám krásný týden plný lásky, harmonie a radosti. S láskou,

 

 

 

M.