43.KT potřetí

26.10.2012 20:02

Foto zdroj: FB stránky Interesting places

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

webnode mi hlásí, že se blíží limit mého vkládání na tyto stránky za měsíc říjen a proto se může stát, že další příspěvky budou až v listopadu. Pokud mne to sem skutečně už nepustí, pak nejnovější channelingy najdete i na webech přátel - např. www.transformace.info a já je sem (stejně jako případné další články a příspěvky) vložím příští měsíc. Fanouškům Facebookové verze je budu vkládat na FB Posvátné Srdce průběžně.

 

No a teď k dnešním příspěvkům:

1) Docela zajímavé poselství od AA Michaela a Ronny Herman k tématu Vesica Piscis. Tento článek v sobě nese mnoho informací (i "za slovy"). Já z něj vytáhnu pouze jedinou větu, která možná až tak s Vesicou nemá mnoho společného, zato ji vnímám jako velmi důležitou pro aktuální dění: "Musíte si vytvořit BOŽSKOU LHOSTEJNOST K NEGATIVITĚ, abyste mohli zůstat ukotveni ve středu svého Svatého (Posvátného) Srdce, které vám poskytuje přístup ke ZDROJI VAŠÍ BOŽSKÉ SÍLY."

2) Moc pěkný channeling od JJ a MM, tentokrát prostřednictvím Natalie Glasson: Přijměte svou svobodnou vůli. I zde si dovolím citát: "Jako průvodci vám můžeme pouze zrcadlit a ukazovat to, co jste již pochopili nebo dokážete vzít na vědomí. Je to proto, že my vám umožňujeme chopit se své svobodné vůle a síly jakožto své vlastní zodpovědnosti; my přenecháváme zodpovědnost za váš růst výhradně vaší duši. My, jako průvodci, můžeme předávat moudrost, ujištění a léčení, ale jsme schopni předat vám jen to, co už je ve vašem bytí." O pár měsíců či týdnů něco podobného říkal i Kryon. Totiž že existuje pravidlo, že nám smí být "odhaleno" pouze to, co již existuje ve vědomí alespoň jediného člověka na planetě.... (Jen si nejsem jistá, který channeling to byl a jestli už byl přeložen.)

3) No a největší počet bodů dávám Solaře za její Surfreport na říjen (úryvek z něj): Poslední míle. Před chvílí jsem také mailem obdržela pozvánku na setkání na Vyšehradě, které pořádá Mirka Petrovičová s přáteli. Možná si vzpomínáte na první české předukotvovací setkání před dvěma lety. Byl to pro mne nesmírně hluboký zážitek a stále ještě mne hřeje naše tehdejší společné setkání (pokud si vzpomínám, sešlo se nás tehdy kolem stovky). Tak pro ty, kteří by se rádi s Mirkou potkali i letos přikládám odkaz.

4) A na závěr jeden dvoj-článek ode mne s názvem Pevný Bod a Proudění.

 

Teď už ale honem končím, protože slyším, jak Adámkovi kručí v bříšku a spinká jenom proto, abych tohle mohla dopsat.

 

Mějte se moc krásně a příště zase naviděnou - ať už tady nebo na facebooku.

 

S Láskou,

 

 

M.