43.KT 2012 - speciál

24.10.2012 18:14

 

 

Milá Posvátná Srdce,

 

 

nechci z těchto stránek dělat politický web :-) a slibuju, že ani nebudu, nicméně dnes jsem opět pocítila velmi silně, že se s vámi chci podělit.

Právě jsem dokoukala další video s Táňou Fischerovou a líbilo se mi ještě víc než ta předchozí. Možná se stává, že tu a tam řekne něco, co by se mohlo někoho i dotknout, případně, že věci vidí trochu jinak, ale jak jsem již dnes psala do jednoho mailu - možná to není člověk, který by cítil všechny věci stejně jako já (koneckonců - každý jsme originál), ale její volbou bych rozhodně neměla pocit, že volím "menší zlo" či že dělám "kompromis". Před týdnem měla Táňa Fischerová 30 tisíc podpisů, nyní zbývá už jen něco přes týden, abychom nasbírali zbytek, takže je potřeba opravdu každý hlas!!!

 

Antonín Baudyš jr. to myslím hezky vystihl přesně, když na FB napsal:
"V mém okolí je mnoho těch, kdo se rozhodli dát svůj hlas prezidentské kandidátce Táně Fischerové. Překonal jsme své výhrady a uznal, že je jediná "naše." Nechtějme mít za představitele dravce. Zkusme do svého čela postavit křehkého člověka. Víc o Táně Fischerové v krátkém filmu Luboše Drobíka. "
 

Nikdy jsem neměla ambice "agitátorky", ale cítím vnitřní "puzení". Je to určitá naděje a nadšení, které jsem v oblasti politiky rozhodně nečekala. A také výsledek mé "agitace" je poněkud překvapivý. Tam, kde jsem věřila v jednoznačné "ano" přišlo jednoznačné "ne" a naopak - tam, kde mne původně ani nenapadlo to zkoušet, ale prostě na to "přišla řeč", tak tam jsem se setkala se souhlasem, ba přímo nadšením! Takže jsem se rozhodla pustit i do "nestandardních" vod a nesmírně mne to baví!!!

 

Přikládám tedy již zmíněné video Luboše Drobíka a také opět odkaz na petiční arch. Čímž vás ale nechci do ničeho tlačit (vy byste se ale stejně ani nedali, že ne?) jsme přeci planetou Svobodné Volby...

 

Za sebe říkám: "Kdo, když ne my? Kdy, když ne teď?"

 

P.S. 20:55: Ještě jedno video. Jsem v půlce sledování, ale honem rychle přidávám, aby vám to taky případně neuniklo - Příspěvky na netu gradují.. :-D, ale nechci vás "přehltit". Cituji kousek od jednoho "spolu-sběrače": "Pokud to nevyjde a nepodaří se nasbírat 50 tisíc podpisů, není to prohrou T.F. ani těch, kteří sbírali podpisy, ale je to znamením toho, že ti, kteří chtěli změnu, nic neudělali." Jinak moc pěkné a optimistické video - a nevadí, že kvalita nahrávky je nízká. Jdu koukat dál.

 

S Láskou, Nadějí a Nadšením,

 

 

M.