42.KT - 2. část - nejen o Volbách

20.10.2012 00:55

Zdroj: FB stránky Interesting places

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

už několik dní se chystám, že se pořádně vyspím, ale vždycky se najde nějaký nový "úkol" :-)). No a dnes (vlastně už včera - je zase po půlnoci) dozrál čas na dva moje články a další příspěvky - docela jsem se zasmála, když jsem články dopsala a pak otevřela poštu a zjistila, jak to zase krásně zapadlo do sebe... Prostě - někdy je třeba rozhodnout se, k něčemu dozrát a teprve pak přijde odpověď a potvrzení "zvenčí". Tak tady to tedy je:

 

1) První můj článek nese název Volby a vztahuje se především (ale nejen) k těm aktuálním volbám politickým.

2) Dnešní můj druhý článek se jmenuje Očkovat či neočkovat? - Být či nebýt? Ten není jen o očkování, ale vlastně o každé situaci, kdy zdaleka nemáte možnost "volit" / vybrat si, případně když máte sice na vybranou, ale každá možnost se zdá být "špatná".

3) Další skvělý chan. od Kryona. Pravda, tento je poměrně dost "technický" a poněkud složitější, ale velmi láskyplně vysvětlený a stojí za přečtení. Nese název Rekalibrace vědění (a konverzace s Lemuřanem).

4) Eckhart Tolle a odpověď na otázku Jak využít nepřijatelné situace k duchovnímu růstu?

5) Také jeden citát: "Většina z nás si přeje změnu. Přejme si i změnu způsobu, jak změny dosáhnout. Skutečné ohledy a více respektu místo hádek, konfrontací a vyhrocených konfliktů. Stačí začít stavět na tom, co je dobré. Dítě se nezmění, když na něj člověk jenom křičí. V naší zemi se nic nezmění, když budeme pořád jen křičet a kritizovat. Jde to i po dobrém. Dělat dobré věci, kdykoli je příležitost. Alespoň občas přestat myslet na vlastní zisk." Zdroj: https://www.vlnyevoluce.cz/#vlna-1/jde-to-i-po-dobrem.html (Mimochodem, takových myšlenek je tam víc.)

 

A než se rozloučím, tak ještě poslední obrázek a ještě jedna myšlenka:

 

"Mír, to je respekt k právům druhých." Benito Juarez

Zdroj: FB stránky Peace Compassion Love

 

A to je pro dnešek vše.

 

Přeji vám dny stejně barevné jako je právě teď listí na stromech.

S láskou,

 

 

M.