40.KT 2012 - 2. část

06.10.2012 00:24

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

tak jsem vám napsala moc krásný úvodník a pak jsem si ho jedním zbrklým klikem smazala :-(. Už jsem měla dávno spát a tak to trochu zkrátím.

Možná jste si všimli, že jsem během dvou dnů dvakrát změnila vzhled tohoto webu - ta první verze měla být jen takovou prozatimní přestávkou než se opět vrátím k verzi původní, kterou jsem měla moc ráda, ale cítila jsem, že je potřeba na čas si od ní odpočinout - možná i trochu utlumit červenou, ale ne se od ní úplně vzdálit. No a tento drobný krok stranou mi umožnil dnes uvidět i mimo vytyčený rámec - a našla jsem něco, co rozezpívalo mou duši... tak snad se vám nový "kabátek" bude také líbit.

 

A teď už k dnešním příspěvkům - není toho mnoho:

1) Nejprve citát: "Když děláte věci z duše, cítíte řeku, která vámi proudí - radost." ✬ Rumi ✬

2) Pak jsem pro vás přeložila nejnovější Newsletter od Michelle Manders (Eloff) - Řeky Regenerace.

3) No a do třetice tu mám opravdový skvost... Historicky první channeling od Kryona. Je z roku 2004 a je skvělým příkladem toho, že "staré" channelingy od Kryona rozhodně neztrácejí časem na hodnotě. Bohužel, ač děláme co můžeme, tak na ty starší není mnoho času ani prostoru, jelikož (obzvláště poslední rok) Kryon a Lee pracují velmi pilně a předávají nesmírně důležitá poselství ve velmi krátkých intervalech... Dosud existuje 124 přepisů channelingů za celou éru Kryonovy a Leeovy spolupráce (krom toho je ještě mnoho MP3 nahrávek, které přepsány nejsou. ale které také překládáme) a více než 70 psaných je nepřeložených... Od poloviny roku 2007 existuje překlad téměř od všech poselství, ale z dřívější doby je zatím pouze toto jedno a na jednom se nyní pracuje... (Kryon channeluje přes Lee Carrola od roku 1997.) Ale zpět k tomu dnešnímu poselství - jmenuje se Jak velký je Bůh? A hned tedy přiložím kousek odpovědi na tuto otázku (úryvek z chan.):  

"Dost velký, aby mohl stvořit nekonečně mnoho Vesmírů - biliony a biliony andělských nebeských bytostí, které dosahují daleko dál, než si můžeš představit – dimenzionální roviny, které si ani nedokážeš představit. Větší než velký! A přece dostatečně malý, aby Tě mohl milovat a aby mohl žít ve Tvém srdci."

  

 

Tak a tímto krásným citátem se s vámi pro dnešek loučím. Přeji vám překrásný víkend,

 

S Láskou,

 

 

M.