40.KT 2012 - 1. část

01.10.2012 12:34

 

 

 

Překrásný nový den a začátek nového měsíce vám přeji!!! Zahajuji jej obrazem od Cheryl Yambrach Rose-Hall, který nese název "Pražská Černá Madonna" a jeho "zrození" předcházelo několik osobních zázraků, které autorka v Praze zažila při jedné z posledních návštěv zde v Čechách.

Původně jsem chtěla tuto zásilku rozdělit do dvou, ale "ve vzduchu" už je další a proto vše shrnu do této jediné. Srpen a září byly o odpočinku (ač to tak možná nevypadalo ;-)) a nyní to opět pojede na plné obrátky.... Takže si uvařte dobrý čaj, pohodlně se usaďte, jdeme na to....

Začněme channelingy:

1) Jako první se opět hlásí Mistr Hilarion s informacemi pro tento týden.

2) V "závěsu" jsou dvě překrásná a láskyplná poselství přijatá prostřednictvím Pamely Kribbe. První je od Jeshuy - Komunikace s Vaší duší a druhé (skutečně úžasné) od Marie Magdaleny - Temná noc duše. MM hovoří o depresích, o touze zemřít a co to ve skutečnosti znamená. Zní to depresivně, ale není - naopak!!! A k těmto poselstvím mám ještě jednu poznámku - navštívili jste poslední dobou web www.jeshua.cz? Denisa jej nově předělala a je opravdu moc krásný.

3) Dále jsou tu dvě poselství od Mistra Kuthumiho - Světlá strana Temnoty ("Bývá na to odkazováno jako na stínovou moudrost; moudrost temnoty. Je důležité porozumět tomu, jak základní je hledat světlo v jakékoli vnímané a zažívané temnotě. Každá temná stránka nabízí příležitost k léčení, růstu a získání moudrosti.") a Aktivace Metatronova Paprsku. Na druhé jmenované poselství je potřeba více času a soustředění. Zprostředkovává nám a usnadňuje přechod z Věku Ryb do Věku Vodnáře. Obsahuje velmi silné a léčivé energie a toto léčení bude dobíhat ještě následujících 17 dní - je myslím dobré to vědět dopředu...

4) Mistr Maitreya - Otázky a odpovědi.

5) Kryon - Marshmallow Messages na září 2012.

 

A dále něco více "pozemského":

1) Nejprve taková pozvánka na stránky Posvátného Srdce na Facebooku. Najdete zde nejen upozornění na nové zásilky, ale i další věci, které na web nedávám. Jedním z nejnovějších příspěvků byl i Detoxikační měsíc s Doreen Virtue, ke kterému sem připojuji alespoň zkrácené shrnutí.

2) Zajímavý článek, který jsem na FB přidávala již před pár dny - Proč nemají ženy sportovat ani intenzivně cvičit. Třeba i vy při tom zažijete "aha moment- tak proto mně to k některým věcem "nepouštělo"..." a třeba to máte jinak a to je taky vpořádku :-).

 

No a rozloučím se dnes fotkou z Egypta - takovým faraonským pozdravem od skupiny Miloše Matuly z Kalábšy - úžasná, že? A těch bytostí z jiných dimenzí kolem!!! (Ovšem ty "pozemské" jsou taky skvělé.)

 

Mějte se říjnově krásně.

 

S Láskou,

 

 

 

M