37. KT 2012

12.09.2012 22:22

 

Zdroj: FB stránky Flower Story

"Nikdo se nemůže vrátit zpátky a začít nový začátek, ale každý může začít TEĎ a vytvořit nový konec."

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

jsem tu opět s nejnovějšími příspěvky. A že je z čeho vybírat. Moc se mi líbí, že v poslední době jsou tzv. "nebeská" poselství zároveň i správně "pozemská". Je v nich stále více propojení a také praktických rad a zároveň nesouzení, ale chápání jednoty všech věcí... Tak ale teď už dost filosofování. Tady je tedy aktuální zásilka:

 

1) Mistr Hilarion pro tento týden,

2) Mistr Ježíš - Vědění srdce. Obvykle zbystřím, když někdo označí channelující bytost za Mistra Ježíše a velmi pečlivě zkoumám pocity, které ve mě daný chan. vzbuzuje, protože mi to mnohdy tak úplně "nesedí". (Jen "Pamelin" Jeshua mi obvykle "sedne" na 100% :-D.) Tentokrát se mi však toto poselství líbilo natolik, že jsem jej bez zaváhání přidala.

3) A ještě jednou něco o Srdci (a od Srdce) - Kryon prostřednictvím Barbary Bessen - Otevírání srdce. Obzvlášť ten konec stojí za to...

 

A dále tu mám dva články od "pozemšťanů", lze-li to tak říct ;-).

4) Jennifer Hoffman - Deprese a vzestup. Jak název napovídá, hovoří Jennifer o tom, jak je možné, že při vzestupu zažíváme stále dokola nepříjemné stavy někdy až deprese? Proč se neustále vracejí?

5) No a nakonec ještě úryvek ze Solařina surfreportu na srpen - Převrátit to.

 

A na závěr ještě jeden překrásný obrázek z FB stránek Probuzení 2012 - Awakening 2012:

 

a také připomenutí - včera (symbolicky 11. září) začal Egyptský nový rok a to již 6254:

 

Přeji vám překrásný nový den či magickou dobrou noc,

 

 

Vaše M.