33. KT 2013

12.08.2013 22:33

 

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

dnes za vámi přicházím zcela bez příspěvků. Na Kryon web stále přidáváme nová poselství, ale zde všechna ostatní nějak "odpadla". Není to tak napořád a ani jsem na vás nezapomněla. Jen je teď hodně věcí nových a najednou zjišťuji, že i mé vnímání důležitosti se hodně mění. A o tom je tato doba - o autentičnosti, pravdivosti, o hledání a prožívání odpovědí na otázky:

Kdo (teď) jsem? Co opravdu chci? Chci pořád ještě jít po cestě, po které jsem šla dosud?

Pokud máte pocit, že se vám v životě nic nedaří; pokud se vám zdá, že jste něco udělali špatně, když vám nevyšlo něco, co jste tak dlouho chystali a budovali, nezoufejte. Nic jste neudělali špatně. Není to konec. Jen je teď všechno jiné - i my jsme jiní. Teď je čas pro to, abychom se zastavili, zhluboka dýchali a rozhlédli se. Vše, co bylo tak důvěrně známé, je najednou jiné - místa, lidé... i my sami. Zjistěte, co to "nové" vlastně znamená. A odpočiňte si. Ještě není čas na nové projekty. Zasloužíte si pauzu. Vše je a bude dobré, i když to tak třeba v tuto chvíli nevypadá...

Přeci jen asi přidám jeden příspěvek - jeden z vás (a tímto mu moc děkuji) mi dnes připomněl úryvek z jednoho staršího Kryonova channelingu. Kryon v něm mj. hovoří o dvou velmi těžkých chvílích dvou opravdových Mistrů - Ježíše a Matky Terezy. Třeba vás to také povzbudí.

 

No a těm, co si léto vyloženě užívají a objevili, jak úžasný je život ve své jednoduchosti, prostotě a jak nesmírně může být bohatý, i kdybyste měli prázdné kapsy, těm alespoň mávám.

 

Všem vám posílám zářivý úsměv, pevné objetí a velikou pusu od Srdce. A pozdravy i od Adámka.

 

 

S Láskou,

 

 

 

Maruška