31.KT 2012 - část 1. - channellingy

01.08.2012 21:12

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

přeji vám překrásný, prosluněný a pokud možno lehký přechod do nového měsíce - srpna. Dnešní zásilka je opravdu veliká a proto jsem ji rozdělila do dvou částí. I tak bude zejména ta channellingová opravdu "nabitá". No, posuďte sami - začnu těmi, které mne nejvíce oslovily (a že jich je...):

1) Hilarion - poselství pro tento týden.

2) Solara - toto pravda není čistý channelling, ale přesto jsem to zařadila sem - fragment z červencového surfreportu - Strmý let!!!

3) 2x Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe - jeden channelling nese název Brána a druhý  Zlaté světlo 2012 . Oba jsou velmi laskavé a krásné. (Přijaty koncem loňského roku).

4) Co by to bylo za příspěvky, kdyby chyběl Kryon? No a dnes ho je tedy opravdu požehnaně. Nejprve Poslední patagonský channelling a to přijatý zcela (Leem) neplánovaně... který jsem pro vás přeložila - Kolem Mysu Horn - Kundalíní v pohybu.

5) Oslovil mne i Kryonův channelling prostřednictvím Barbary Bessen, který je sice z roku 2006, ale také léta a připadá mi velmi aktuální (hovoří mj. o nutnosti odpočinku) - naprosto ladí s tím, co cítím... jmenuje se Lehkost tvého bytí.

6) A po delší době opět Kryonovy "Marshmallow Messages". Za poslední 3 měsíce přišly pouze 4 a z toho jen dva jsou opravdu od Kryona, ale to nic nemění na jejich kvalitě.

 

Zajímavé jsou ovšem i následující příspěvky:

7) Kryon prostřednictvím Barbary Bessen - Božské světlo v tobě a

8) Opět Barbara Bessen ve svém červencovém dopise - s přidáním Kryonova poselství pro tento čas.

9) Pozor změna! Tentokrát ne Kryon, ale astrologický výklad od Michelle Manders Eloff - ani toto není čistý channelling. A ačkoli Merkur retrográdní  již byl na těchto stránkách minimálně jednou či dvakrát, tak je ovšem toto nové poselství opět něčím aktuální.

10) No a poslední poselství je od Nebeských Bílých Bytostí prostřednictvím Natalie Glasson a nese název Krystaly Atlantidy.

 

Tak příjemné počtení a pokud se nechystáte přečíst všechny příspěvky (ani bych se nedivila, je toho opravdu hodně), tak ať si vás najdou přesně ty správné, které zrovna teď potřebujete... pro povzbuzení, pohlazení, potěšení...

 

Tak za chvilku opět "na viděnou" :-D.

 

S Láskou,

 

 

M.