28. KT 2012

10.07.2012 19:17

 

Tak a jsme za polovinou roku 2012! Udělala jsem si teď několik dní "volna" od webu, mailu i facebooku. Strávila jsem opravdu nádherné chvíle a určitě v tom budu pokračovat. Věřím a doufám, že i vy, takže snad tyto pauzy nevadí... Třeba se pak budete na další "přírůstky" o to víc těšit :-))

 

No ale teď už k dnešním příspěvkům.

Samozřejmě nesmí chybět Mistr Hilarion - na minulý i tento týden. Před třemi týdny channelling nebyl, jelikož v místě Marlenina bydliště probíhaly záplavy a postrádali člena její rodiny. Doufám, že nyní je již vše vpořádku.

 

Dále je tu 3. den Patagonské plavby a Kryon s poselstvím nazvaným Velký obraz - nejsi sám. Překlad je tentokrát ve Slovenštině.

 

No a ještě nechannellingová část. Přikládám článek Jennifer Hoffmann - Cesty vztahů a také "pozvánku" Sofie k zakoupení nové knihy Diany Cooper. Zaujala mne v ní ukázka z 44. kapitoly, která se jmenuje "Klíče ke vzestupu". Nevím, zda jsou to skutečně klíče k vzestupu, ale zcela jistě jsou to klíče ke šťastnému, spokojenému a vyváženému životu - pokud se naučíme neodškrtávat si to coby seznam, ale absorbovat to do svého života jako jeho naprosto přirozenou součást...

 

A na závěr ještě dva obrázky:

- pro zasmání i poučení:

Nepropásněme jedinečné okamžiky a příležitosti, kterých je kolem přeci tolik! Stačí se pořádně dívat a vnímat - a nejen to, co je před námi... Abychom nedopadli jako tento fotograf :-D :-D :-D :

Zdroj: FB stránky uživatele Žít, odpouštět a milovat

 

- a pro naladění se na nekonečnou krásu božího stvoření, kterého jsou ukryty nejen v nádheře západů a východů Slunce a nebo prostě jen tak pro radost :-)):

Obrázek nese název "Paprsky nekonečné radosti"

Zdroj: FB stránky Ascending Into Oneness

 

 

S Láskou, Radostí a Lehkostí ze Srdce pro Srdce nás všech,

 

 

M.